Generální partner
Světlý režim
5. únor 2016

Příprava jede dál, Karviná vyzve další polský tým

V sobotu dopoledne čeká na fotbalisty MFK OKD už čtvrtý domácí zápas v zimní přípravě. Zatím ani v jednom nevyhráli, dočkají se tentokrát?
Druhý zápas během tohoto týdne absolvují hráči pod vedením hlavního trenéra Jozefa Webera. V úterý si odskočili do Otrokovic, kde po solidním výkonu hlavně ve druhé půli sice prohráli se Senicí 0:1, ale rozhodně odehráli kvalitnější zápas, než ten poslední domácí s Katovicemi. „To jednoznačně. Mělo to potřebnou šťávu, nasazení. Byl jsem spokojený,“ přiznal trenér Weber 

Po odchodu tří testovaných hráčů je stále hlavním bodem najít stopera k Pavlu Dreksovi, protože čas se krátí a do začátku jarní části zbývá přesně měsíc. 

Soupeř z Polska hrající třetí nejvyšší soutěž je po podzimu na sestupové sedmnácté příčce. Tým Nadwiślan Góra posbíral v devatenácti zápasech pouhých 14 bodů. Během zimní přípravy odehrál už tři utkání – ve dvou remizoval 1:1 (s Jastrzebie a Rekord Bielsko-Biala) a v jednom zvítězil 4:1 (Pawlowice). 

Utkání MFK OKD Karviná – LKS Nadwiślan Góra začíná na umělé trávě SC Kovona v sobotu 6. února v 10:30 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo