Mlade talenty

Příprava na duel s Jabloncem v plném proudu

13.11.2017 | redakce
 

Příprava na duel s Jabloncem v plném proudu Fotbalisté MFK se po reprezentační přestávce znovu sešli v kabině a připravují se na nedělní domácí duel s Jabloncem.

 

Nedělní zápas startuje v 15 hodin a dal by se označit za klíčový. Karvinští po výměně trenérů nutně potřebují body. „Ty potřebujeme ve všech třech zbývajících duelech, ale nyní se soustředíme výhradně na neděli,“ nechal se slyšet trenér Lubomír Vlk.

V tréninkovém procesu jsou všichni hráči kromě Ondřeje Lingra a Davida Lischky, kteří si plní příjemné povinnosti s národním týmem do 20 let a do tréninku v Karviné naskočí ve středu. 

Karvinští borci mají Jablonci co vracet. V minulé sezóně totiž oba vzájemné duely vyhrál tým ze severu Čech – doma 5:3, v Karviné v rámci posledního kola 2:0. Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích. Více informací ZDE v článku z předminulého týdne!

• Upřesněné přípravné duely
včera - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
21.6. - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.