Mlade talenty

Přípravný zápas v pátek proti Opavě

15.11.2018 | redakce
 

Přípravný zápas v pátek proti Opavě Před víkendovým volnem čeká na svěřence Romana Nádvorníka přípravný duel ve Štěpánkovicích s Opavou.

 

Po středečním utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal (více ZDE) znovu hráči MFK obléknou dresy. Během třetí reprezentační přestávky vyběhnou k duelu proti Opavě. Pro připomenutí – v první repre pauze v září porazili druholigové Znojmo 2:1 a ve druhé uprostřed října v rámci 3. kola MOL Cupu Táborsko 2:0. 

Slezský FC momentálně okupuje devátou pozici v tabulce FORTUNA:LIGY se ziskem sedmnácti bodů. V posledním zápase před reprezentační přestávkou zdolali svěřenci Ivana Kopeckého, který ještě v květu působil v Karviné jako asistent hlavního trenéra, ve slezském derby ostravský Baník.

Vzájemný ligový duel na konci srpna vyhráli Karvinští 3:1, ovšem hrálo se v Brně, jelikož opavský stadion procházel nutnou rekonstrukcí. Vzájemný duel obou soupeřů s přívlastkem přípravný se hrál naposledy 8. července 2017 v Kravařích a Opava zvítězila 3:1. 

Přípravné utkání SFC Opava – MFK Karviná se uskuteční na hřišti ve Štěpánkovicích v pátek 16. listopadu od 11:30 hodin

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna