Generální partner
Světlý režim
14. leden 2022

Přípravný zápasový program pokračuje duelem proti Liptovskému Mikuláši

Po čtvrtečním vítězství v Tipsport lize čeká na fotbalisty MFK klasický přípravný duel - jediný v celé zimní přípravě na vlastním hřišti. Do Karviné v sobotu zavítá desátý tým slovenské Fortuna ligy Tatran Liptovský Mikuláš. Hraje se od 13 hodin na umělé trávě v areálu MěS v Karviné-Ráji.

Během pouhých tří dnů čeká na svěřence trenéra Bohumila Páníka další přípravný zápas. Půjde o třetí zimní duel, tentokrát standardní přípravný proti dalšímu prvoligovému soupeři. Po duelech s Baníkem a Pardubicemi to bude mezinárodní měření sil. Soupeř? MFK Tatran Liptovský Mikuláš. „Čtvrteční vítězství kluky určitě povzbudí do další práce. Byl to pro nás důležitý výsledek,“ zmínil Bohumil Páník vítězství nad Pardubicemi 2:1.

V sobotu dostane prostor opět většina zdravého kádru a zřejmě se i rozhodne o budoucnosti testovaného srbského stopera Dejana Uzelace. V tréninkovém procesu už je Marco Túlio.

Slovenský celek je nováčkem nejvyšší slovenské soutěže a po podzimu mu patří desátá příčka (4-4-11). Společně s aktuálně posledním Pohronie inkasoval Tatran na podzim nejvíc gólů (39). Trenérem týmu je Marek Petruš. Liptovský Mikuláš začal s přípravou na jarní boje v úterý 4. ledna a prozatím za sebou mají jeden přípravný duel. V tréninkovém centru Wisly Kraków podlehli domácím 0:3!

Přípravné utkání MFK Karviná – MFK Tatran Liptovský Mikuláš začíná na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 15. ledna v 13 hodin. Vstup na utkání je zdarma.


Je nutné dodržovat všechna aktuálně platná protiepidemická opatření (dokončené očkování proti onemocnění Covid-19 či prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze děti – do 12 let bez testu, 12-18 let s PCR testem ne starším 72 hodin).

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo