Generální partner
Světlý režim
1. únor 2013

Proti B. Bystrici nenastoupí Ciku a Vaclík

Druhé utkání herního kempu na Slovensku čeká na fotbalisty Karviné. V Banské Bystrici se utkají s místní Duklou. Po zápase je čeká cesta zpátky do Karviné.

Od úterý tráví fotbalisté Karviné čas ve slovenských Zlatých Moravcích na herním soustředění. Počasí zatím přeje a vše ostatní kolem ubytování a tréninkových podmínek je také v pořádku. „Trénujeme dvoufázově na umělé trávě. Kluci včera měli nejtvrdší trénink, ale ustáli to v pohodě. Využíváme také posilovnu i bazén. Kdybychom přijeli o týden později, tak už se připravujeme na přírodní trávě,“ informoval trenér Petr Mašlej.

Starosti realizačnímu týmu přidělali Elvist Ciku a Richard Vaclík, kteří chytili zřejmě chřipku. „Je to smůla. Oba jsme už poslali domů. Nemá cenu je tady držet. Ostatní jsou až na drobné šrámy v pořádku,“ řekl Mašlej.

V sobotu v pravé poledne čeká na Karvinou utkání v Banské Bystrici proti místní Dukle, po podzimu desátému celku Corgoň ligy. „Do utkání zasáhnou hráči, kteří nehráli proti Senici, ale nastoupili v utkání proti Znojmu. Naším záměrem je dorovnat hráčům minutáž tak, ať mají odehráno přibližně stejně,“ doplnil Petr Mašlej s tím, že ihned po utkání pokračuje výprava domů do Karviné.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo