Generální partner
Světlý režim
1. únor 2013

Proti B. Bystrici nenastoupí Ciku a Vaclík

Druhé utkání herního kempu na Slovensku čeká na fotbalisty Karviné. V Banské Bystrici se utkají s místní Duklou. Po zápase je čeká cesta zpátky do Karviné.

Od úterý tráví fotbalisté Karviné čas ve slovenských Zlatých Moravcích na herním soustředění. Počasí zatím přeje a vše ostatní kolem ubytování a tréninkových podmínek je také v pořádku. „Trénujeme dvoufázově na umělé trávě. Kluci včera měli nejtvrdší trénink, ale ustáli to v pohodě. Využíváme také posilovnu i bazén. Kdybychom přijeli o týden později, tak už se připravujeme na přírodní trávě,“ informoval trenér Petr Mašlej.

Starosti realizačnímu týmu přidělali Elvist Ciku a Richard Vaclík, kteří chytili zřejmě chřipku. „Je to smůla. Oba jsme už poslali domů. Nemá cenu je tady držet. Ostatní jsou až na drobné šrámy v pořádku,“ řekl Mašlej.

V sobotu v pravé poledne čeká na Karvinou utkání v Banské Bystrici proti místní Dukle, po podzimu desátému celku Corgoň ligy. „Do utkání zasáhnou hráči, kteří nehráli proti Senici, ale nastoupili v utkání proti Znojmu. Naším záměrem je dorovnat hráčům minutáž tak, ať mají odehráno přibližně stejně,“ doplnil Petr Mašlej s tím, že ihned po utkání pokračuje výprava domů do Karviné.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo