Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2013

Proti Jihlavě se dorostencům dařilo

Celek U17 poprvé v sezóně nevyhrál, přesto může být spokojený. Ve středečním utkání uhrál s tradičně silnou Jihlavou remízu 1:1, kterou zachraňoval osm minut před koncem Oliver Putyera. Šestnáctka naopak odčinila víkendovou porážku z Hlučína a Jihlavu porazila přesvědčivě 4:1.

U17

MFK OKD Karviná U17 - FC Vysočina Jihlava U17 1:1 (0:1)

Branky: 72. Putyera - 39. Kolčava

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Večerka, Smrž, Budina (60. Lichtblau) - Putyera, Demeter, Řapek, Rýznar (77. Mareček) - Blanik (50. Strnad) - Němec (41. Pavelka).

Trenér Richard Beneš: „V souboji proti aktuálně druhému týmu tabulky jsme podali průměrný výkon. Soupeř přijel s defenzivní taktikou a prakticky celé utkání jsme dobývali dobře organizovaný obranný blok, proti kterému jsme se těžko prosazovali. Scházel nám větší pohyb, lepší výběr místa a brzdili nás vlastní nepřesnosti v přechodové fázi. Oproti minulým utkáním jsme polevili v herní disciplíně. Vzhledem k vývoji utkání a kvalitě soupeře jsme nakonec rádi, že se nám podařilo vybojovat spravedlivou remízu."

U16

MFK OKD Karviná U16 - FC Vysočina Jihlava U16 4:1 (2:0)

Branky Karviné: 30. a 72. Berešík, 34. Štěrba, 46. Lingr

Sestava Karviné: Jóba - Špaček, Formela, Poštulka, Kondziolka - Štěrba (58. Chloň), Jaworski (74. Michalidis), Lingr, Hujo (71. Piecha) - Berešík (76. Macko), Wenglorz.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Od prvních minut bylo na našich hráčích znát odhodlání odčinit nepovedené utkání z Hlučína. Na hřišti jsme působili soustředěně, organizovaně v obraně, s maximálním nasazením a obrovskou vůlí po vítězství. Naše obrana pracovala bezchybně, soupeře jsme přehrávali ve středu hřiště a hrozili nebezpečnými protiútoky. S ohledem na velmi vysokou kvalitu soupeře zaslouží naší hráči za předvedený výkon pochvalu."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.