Generální partner
Světlý režim
3. červen 2021

První potvrzené změny v kádru!

Fotbalisté MFK Karviná si už necelý týden užívají zasloužené dovolené, ale v klubu se pracuje dál. Nyní už jsou známá první jména, která se nezapojí do letní přípravy. A jasno už je také o hráčích, kteří dostanou šanci se trenéru Jozefu Weberovi ukázat…

Marek Janečka, Róbert Mazáň a Tomáš Ostrák – tato trojice hráčů se na startu přípravy už neobjeví. Naopak po hostování ve Vyšehradě se vrátí a připojí k týmu stoper Daniel Stropek a z jihomoravského Blanska odchovanec Martin Vlachovský. „Jsou to naši hráči, oba budu chtít vidět,“ ujistil kouč Weber.

Z mladých nadějných hráčů půjdou do přípravy Jan Holzer a Kacper Zych – oba už však s áčkem pravidelně trénují, Zych má dokonce na svém kontě tři ligové starty – trenér Jozef Weber dal mladému polskému útočníkovi šanci v závěru sezóny v zápasech na Slavii, doma s Teplicemi a v Ostravě.

Úplným nováčkem bude naopak nadějný dorostenec Juraj Teplan. V červenci devatenáctiletý Slovák operuje na pozici středního záložníka.

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo