Generální partner
Světlý režim
8. červen 2015

První změny – skončil mimo jiné Jan Trousil

Zatímco hráčům začala ihned po posledním zápase dovolená, tak sportovní úsek rozhodně volno nemá. Právě naopak – řeší se hráčské odchody a příchody. V článku přinášíme aktuální informace.

Po roce stráveném ve Slezsku se s klubem a spoluhráči rozloučil stoper Jan Trousil. „Honzovi moc děkujeme za odvedené služby během celého roku jeho působení tady v Karviné,“ konstatoval trenér Jozef Weber. V klubu končí rovněž Martin Limanovský, který se trvaleji do A-mužstva během tří sezon neprosadil, a také Ondřej Cverna. Ten strávil celou sezónu na hostování v Kroměříži.

S kabinou se rovněž rozloučili hráči, kteří v Karviné hostovali – Jan Růžička, Lukáš Budínský, Vlastimil Daníček, Vojtěch Kubista, Tomáš Komenda a Daniel Tarczal. „O Růžičku, Budínského, Daníčka a Kubistu máme zájem. Už nyní s jejich kluby intenzivně jednáme,“ nastínil sportovní manažer MFK OKD Lubomír Vlk. Řešit se bude také budoucnost Martina Lipčáka a Tomáše Janíčka, kterým skončily smlouvy.

Naopak do přípravy by se měli hlásit hráči, kteří strávili jaro v jiných klubech. Jde o Lukáše Kuruštu a Richarda Vaňka. K týmu se rovněž připojí dorostenci Moskál, Leibl a Puškáč. Samozřejmostí je pak pokračování Puchla, Dudy a Pastornického.

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo