Generální partner
Světlý režim
11. červenec 2016

Prvním testem rakouský Mattersburg

Svěřence kouče Webera už den po příjezdu do Šamorína čeká zápas. V Golsu se hraje od 18:30 hodin.

V městečku s necelými čtyřmi tisíci obyvateli odehrají Karvinští svůj první přípravný zápas v rámci herního soustředění. Soupeřem jim bude SV Mattersburg, devátý tým uplynulé sezóny rakouské Tipico Bundesligy. „Půjde o kvalitní prověrku. Pamatuji si na Mattersburg z Jablonce, celkem s námi cvičili. Jde o dynamického a útočného protivníka. Přesně to potřebujeme,“ poznamenal Weber.

Mattersburg vedený chorvatským koučem Ivicou Vastićem skončil v loňské sezóně předposlední, o čtyři body před sestupujícím Grödigem s výrazně negativním skóre 40:70 za deset výher, devět remíz a sedmnáct porážek. Letošní ročník Tipico Bundesligy startuje o týden dřív než naše I. liga, tedy 23. července.  S tím také souvisí fakt, že příprava rakouského týmu začala už 6. června.

Karvinští hráči odcestují k zápasu během odpoledne, v autobuse stráví něco přes hodinu - do Golsu je to z Šamorína zhruba osmdesát kilometrů.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo