Generální partner
Světlý režim
5. únor 2020

Puchel s Weberem do Třince, Hrdlička do Petržalky

Záložníci Erik Puchel a Tomáš Weber budou hrát FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU, protože přestoupili do druholigového týmu FK Fotbal Třinec. Gólman Libor Hrdlička bude půl roku hostovat na Slovensku.

Karvinští zeštíhlují kádr, trojice fotbalistů má nová angažmá. S Erikem Puchlem a Tomášem Weberem vedení klubu rozvázalo smlouvy - oba se přesunuli do nedalekého Třince. Puchlovi v létě končila smlouva a s Třincem se už během ledna dohodl na angažmá, což regule umožňují. Třetí do party Libor Hrdlička bude na jaře oblékat dres slovenské Petržalky, kam zamířil na půlroční hostování.

Záložník Erik Puchel je odchovancem MFK. S výjimkou půlročního hostování v Českých Budějovicích a Dětmarovicích, kde se rozehrával po těžkém zranění kolene, strávil celou kariéru v mateřském klubu. Třiadvacetiletý Puchel nastoupil doposud k třiadvaceti prvoligovým utkáním a vstřelil tři góly.

Střední záložník Tomáš Weber, jenž je synem exkarvinského kouče Jozefa Webera, přišel do Karviné v zimě 2017. Během tří let v barvách MFK nastoupil k šestadvaceti zápasům a jednou se zapsal mezi střelce. V Třinci už dvakrát hostoval, tudíž neodchází do neznámého prostředí.  

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo