Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2021

REPREZENTACE: Pětice hráčů v nominacích

Vlasiy Sinyavskiy, Vladimír Neuman, Antonín Svoboda, Kacper Zych a Matěj Jurásek. Těchto pět fotbalistů MFK Karviná se zúčastní reprezentačních srazů svých kategorií...

A-tým (Vlasiy Sinyavskiy)

Estonský národní tým čekají během prvních zářijových dnů hned tři zápasy – dva kvalifikační a jeden přípravný. Vlasiy Sinyvskiy je již pevným článkem estonské reprezentace a nechybí v týmu ani tentokrát. Estonci se utkají v rámci kvalifikace o MS doma s Belgií, pak přivítají v přípravném duelu Severní Irsko a na závěr tohoto reprezentačního okna se představí ve Walesu, kde rovněž půjde o body do kvalifikační tabulky.

U21 (Vladimír Neuman)

V nově se tvořícím týmu, který zápasy se Slovinskem (2.9.) a Albánií (6.9.) vstoupí do nového kvalifikačního cyklu, nechybí brankář Vladimír Neuman. Jednadvacítka se sejde v neděli 29. srpna večer v Benicích u Prahy, o den později se mužstvo přesune do jižních Čech. Ve středu čeká mužstvo předzápasový program již v Českých Budějovicích, kde ve čtvrtek 2. září vstoupí do kvalifikace zápasem se Slovinskem.

U20 (Antonín Svoboda, Kacper Zych)

Českou reprezentaci do 20 let čeká na začátku září úvodní zápas v rámci nové sezóny mezinárodních přípravných utkání. V Jablonci nad Nisou přivítají svěřenci trenéra Žiláka výběr Německa. V nominaci figuruje také Antonín Svoboda. Toho kromě duelu s Německem čeká i přípravné utkání s druholigovou Duklou Praha, které se bude hrát v Mnichově Hradišti.

A trenér polské dvacítky Miłosz Stępiński pozval k dvěma přípravným utkáním Kacpera Zycha. Poláci nejprve hostí Itálii a potom odletí do Lisabonu k duelu s Portugalskem.

U19 (Matěj Jurásek)

Reprezentaci do 19 let čeká turnaj v Portugalsku a podívá se tam i Matěj Jurásek – kterého k dvěma utkáním na Pyrenejském poloostrově nominoval kouč David Holoubek. Českou devatenáctku čekají duely s Belgií a domácí reprezentací.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná