Generální partner
Světlý režim
16. květen 2016

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Zelený

Poprvé v dresu soupeře zavítal na stadion a do města, kde bydlí a začal tam s fotbalem. Záložník Jaroslav Zelený je po zranění zpět na trávníku a trenér Weber mu dal důvěru od začátku zápasu zrovna na stadionu, který zná jako svoje boty. Přinášíme celý rozhovor, který vyšel v posledním bulletinu...
Jardo, jaký byl návrat domů „Pod lízátka?
Samozřejmě to bylo trošku jiné, než kdybych přijel s Karvinou k jinému soupeři. Ale jakmile zápas začal, tak už nad tím nešlo přemýšlet. Soustředil jsem se pouze na výkon.

Přišli se na vás podívat rodinní příslušníci, známí a kamarádi? Komu vůbec fandili?
Ano, měl jsem tam rodiče, sestru, přítelkyni a samozřejmě i kamarády. Ale ti tam nepřišli jen kvůli mně (úsměv). A komu fandili? Rodina určitě nám, ale kamarádi asi Votrokům. 

Do druholigového kolotoče jste se vrátil před třemi týdny. Ale až v Hradci jste však poprvé nastoupil v základní sestavě. Symbolika?
Od začátku týdne, kdy jsme začali s přípravou na Hradec Králové, jsem tušil, že by to mohlo klapnout. Vydržel jsem nějakých pětašedesát minut, což si myslím, že bych třeba v domácím utkání s béčkem Sigmy asi ještě nedal. Každopádně jsem za to rád.

Dlouhou dobu jste byl opět mimo hru. Co vám přesně bylo?
Po podzimním pohárovém utkání s Mladou Boleslaví mě začalo bolet koleno a nedalo se s tím hrát. Následně mi v lednu doktor v Olomouci zjistil, že mám prasklou čéšku a musel jsem na operaci. Teď už jsem zdravý a všechno drží. Okamžitě to však musím zaklepat.

Tři body z Hradce a navíc dva vstřelené góly jsou skvělé. Důležité to však bude potvrdit dnes s Táborskem.
Přesně tak. Táborsko nám pomohlo tím, že v sobotu porazilo Znojmo. Snad je to během  tohoto jejich nevýrazného jara nenakopne. My tento zápas musíme zvládnout a vyhrát.

Přejete postup Votrokům?
Hlavně musíme postoupit my (smích). Kdo by případně měl postoupit s námi? To je mi vlastně jedno.
Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo