Generální partner
Světlý režim
29. září 2022

Radomír Korytář před Líšní: Hodně napoví první gól

Karvinští jedou v rámci F:NL znovu na hřiště soupeře - v sobotu hrají v Brně-Líšni. Dva dny před utkáním hovořil asistent trenéra Radomír Korytář o soupeři i věcech, které celý tým během reprezentační přestávky piloval...

Na čem jste pracovali během reprezentační přestávky s výhledem na duel u prvního týmu tabulky?
Pracovali jsme hlavně na taktických a herních činnostech, jeden na jednoho a další. Tréninky byly proloženy zvládnutým pohárovým duelem v Bzenci, který jsme hráli minulou středu.

Z jihu Moravy jste přivezli postup, navíc vám odpadlo hledání případného soupeře pro přípravný zápas. Spokojenost i z tohoto pohledu?
Přesně tak. Právě proto jsme hráli až v reprezentační přestávce. Myslím, že nám to pomohlo herně i psychicky po výbuchu v Chrudimi. Určitě lepší, než kdyby se soutěžní zápas nehrál.

Těšíte se spolu s týmem na pokračování FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY?
Určitě, všichni jsme natěšení. V sobotu se představíme u lídra soutěže a chceme uspět – bodovat, vyhrát! Proher a bodových ztrát už bylo dost.

Brněnská Líšeň vede tabulku, ale poslední dva soutěžní zápasy nezvládla – nejprve vypadla z MOL Cupu po porážce v Hlučíně a následně nestačila na Táborsko. V obou případech ani nevstřelila gól…
…soupeř určitě nebere zápas na lehkou váhu, o čemž svědčí, že jejich trenér Milan Valachovič byl v Bzenci a sledoval náš pohárový zápas na vlastní oči. Pro nás to bude velice náročné utkání, soupeř do toho půjde s tím, že nemá co ztratit. Navíc se domácí jistě budou chtít na exligový tým vytáhnout.

V čem vidíte klíč k utkání?
Podle mě hodně napoví první gól…

Z Líšně k nám v létě přestoupil Jaroslav Málek. Budete i s ním mluvit o nadcházejícím soupeři?
Jarda je nám samozřejmě nápomocen a už jsme od nějak čerpali nějaké informace (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo