Generální partner
Světlý režim
20. červen 2023

Rajmund Mikuš zůstává!

Velmi dobrá zpráva! Slovenský univerzál a nejvytíženější fotbalista uplynulé druholigové sezóny Rajmund Mikuš zůstává v Karviné. S vedením klubu se dohodl na nové smlouvě, tudíž jej fanoušci dál uvidí v dresu MFK.

Již čtvrtou sezónu načne v Karviné Rajmund Mikuš. Po roční anabázi ve druhé lize si potřetí zahraje nejvyšší soutěž. „Za to jsem moc rád. Zájem měli trenéři, vedení klubu i já. Přeji si, ať jsem zdravý a bylo by fajn, aby nová sezóna byla taková jako moje první v Karviné - tudíž relativně pohodová záchrana. Za to bych byl rád. A asi nejen já,“ usmál se.

Po sestupu do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Rajmund Mikuš zůstal, zařadil se mezi nepostradatelné hráče kádru, kterým kouč Tomáš Hejdušek důvěřoval, a důvěru trenéra Mikuš rozhodně nezklamal. „Rád bych navázal na povedenou druholigovou sezónu, kterou jsme zakončili postupem. Podařilo se mi vstřelit šest gólů, přidal jsem i nějaké asistence. Každopádně liga je o level výš,“ dodal Mikuš, který v barvách MFK Karviná odehrál dohromady 80 soutěžních zápasů v profesionálních soutěžích (50 ve F:L, 30 ve F:NL) a vstřelil 7 gólů.

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk přiznal, že zájem o Mikušovo setrvání byl oboustranný. „Miki byl jedním z tahounů týmu ve druhé lize a jsem opravdu rád, že zůstává. Věřím, že formu a svou pracovitost potvrdí znovu i v nejvyšší soutěži,“ řekl Lubomír Vlk.


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo