Generální partner
Světlý režim
31. červenec 2022

Rajmund Mikuš: Uklidnil nás až druhý gól

Prvním střelcem nové sezóny se stal Rajmund Mikuš. Po skvělé "černé práci" Michala Papadopulose a exkluzivní nahrávce Lukáše Ciencialy rozvlnil ve 22. minutě síť po střele svou slabší levou nohou!

Po téměř dvou letech jste zase vstřelil gól v mistrovském utkání, navíc jste tým nasměroval za důležitou výhrou.
Konečně, zaplaťpánbůh (smích). Pro nás je to strašně důležité vítězství.

Jak jste viděl celou akci ze svého pohledu na hřišti?
Výbornou práci odvedli Michal Papadopulos s Lukášem Ciencialou. Papa stáhl oba obránce na přední tyč a já si tím pádem odskočil a už jsem věděl, že budu zakončovat sám.

Gól levou nohou…
…jinak to nešlo (úsměv). A zamířil jsem přesně tam, kam jsem chtěl. Mám radost.


Konečný výsledek 3:0 vypadá moc hezky, ale tak jednoznačné to nebylo, že ano?
Je to přesně tak. Výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti. Věděli jsme, že nás v Třinci nečeká vůbec lehký zápas a to potvrdilo. Domácí nehráli špatně a zdálo se mi, že po prvním gólu jsme hráli ještě pod větším tlakem. Ale druhý gól už nás uklidnil.

Tím, že v letní pauze dorazili typičtí krajní obránci, tak jste se vrátil do zálohy. Z toho musíte mít radost, ne?
To určitě. Hlavně tam nemusím tolik bránit (smích). Ale trenér to po nás ani tak nevyžaduje. Spíš je to teď u křídel o ofenzivě. Abych si ale místo udržel, musím podávat výkony. Když je nebudu podávat, hrát nebudu.

Premiérové tři body jste vybojovali téměř v domácím prostředí. Překvapilo vás osobně, kolik fanoušků dorazilo do Třince?
To jsem vůbec nečekal! Fanoušci byli suproví a je důležité jim znovu poděkovat. Doufám, že budou v takovém množství pohromadě i během domácích zápasů. Věřím, že jsme je sobotní výhrou potěšili.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo