Generální partner
Světlý režim
17. březen 2021

Reprezentační pozvánky: Sinyavskiy a Kokovas budou reprezentovat své země

Kromě Tomáše Ostráka se nominačních pozvánek dočkali i zahraniční hráči, kteří oblékají dres MFK Karviná - konkrétně Estonsko bude reprezentovat Vlasiy Sinyavskiy a dres řeckého národního týmu do 21 let oblékne Stylianos Kokovas.

Vlasiy Sinyavskiy
Pro ofenzivního krajního záložníka půjde o vskutku pikantní sraz, jelikož hned v prvním zápase nastoupí Estonsko proti České republice v kvalifikačním utkání o postup na MS 2022 v Kataru. Další zajímavostí je, že se bude hrát v A. Le Coq Areně, což je domovský stánek Flory Tallin – tedy klubu, odkud do Karviné Sinyavskiy přestoupil. „Pokaždé rád reprezentuji a moc se těším. Hlavně je to náš jediný domácí zápas. V dalších dnech hrajeme v Bělorusku a ve Švédsku,“ upřesnil čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Stylianos Kokovas
Řecká jednadvacítka vstoupí do nového kvalifikačního cyklu, na jehož konci bude účast na ME v Gruzii a Rumunsku, domácím zápasem proti Kypru. V Aténách se bude hrát ve čtvrtek 25. března.  

Róbert Mazáň
Slovenský bek figuruje mezi náhradníky a bude čekat na telefon z realizačního týmu. Slováky čekají tři kvalifikační utkání – na Kypru (24.3.), doma s Maltou (27.3.) a Ruskem (30.3.). 

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo