Mlade talenty

Reprezentační trenéři zavítali do Karviné

18.04.2019 | redakce
 

Reprezentační trenéři zavítali do Karviné Ve středu 10. dubna navštívili klub MFK Karviná trenéři mládežnických reprezentací ČR - Jiří Žilák, Jan Suchopárek a Luboš Kozel. Kromě setkání s vedením klubu nechyběli na tréninkových jednotkách mládežnických týmů.

 

Plánovaná návštěva reprezentačních koučů U20 (Jiří Žilák), U19 (Jan Suchopárek) a U18 (Luboš Kozel) měla jasný podtext. Přesvědčit se na vlastní oči, jak se v Karviné pracuje s mládeží, v jakých podmínkách atd. Samozřejmostí bylo setkání s nejvyššími představiteli klubu, nechyběl ani trenér A-týmu František Straka. 

O návštěvu se celý den staral šéftrenér mládeže MFK Karviná Petr Gibala. „Všichni tři trenéři u nás nebyli poprvé, proto věděli, jak to tady vypadá a probíhá. Vždycky je ale lepší, když vidí tréninkový proces naživo a bavíme se s nimi z očí do očí. Vyměnili jsme si různé názory, pohledy na tréninkový proces. Probrali jsme plno věcí, byl to užitečný den,“ podotkl Gibala. 

Jiří Žilák, Jan Suchopárek i Luboš Kozel se přesvědčili, že se v Karviné pracuje na té nejvyšší úrovni, a že tréninkové podmínky (hřiště, zázemí, pomůcky) má Karviná jedny z nejlepších v republice. „Viděli tréninky ligových dorosteneckých týmů U19 a U17, žákovských týmů U15 a U14 a nechybělo ani setkání s trenéry jednotlivých mládežnických týmů,“ podotkl Petr Gibala. 

Reprezentační trenéři si rovněž udělali obrázek o svých potenciálních svěřencích. „Jsme menší klub, proto každý hráč, který se dostane do reprezentace, je pro celý klub úspěch. Aktuálně máme v reprezentaci Future U16 Olivera Jurčáka, minulý týden se z reprezentační akce Future U17 vrátil Patrik Goj,“ dodal Gibala s tím, že ze svazu dorazila zpětná vazba k návštěvnímu dni. „Šlo o pochvalu za perfektní zajištění celého dne. Těší nás, že byli reprezentační trenéři spokojení,“ zakončil šéftrenér MFK Karviná.

Fotogalerie

       
 

• Sestřih z Mladé Boleslavi
před 2 dny - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
před 2 dny - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
před 3 dny - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
13.7. - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

• Ve středu beseda s fanoušky
6.7. - Na středeční (10.7.) pátou hodinu odpolední je svoláno tradiční setkání vedení klubu a hlavního trenéra s fanoušky. Akce proběhne v PRESSCENTRU na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem