Mlade talenty

Reprezentační trenéři zavítali do Karviné

18.04.2019 | redakce
 

Reprezentační trenéři zavítali do Karviné Ve středu 10. dubna navštívili klub MFK Karviná trenéři mládežnických reprezentací ČR - Jiří Žilák, Jan Suchopárek a Luboš Kozel. Kromě setkání s vedením klubu nechyběli na tréninkových jednotkách mládežnických týmů.

 

Plánovaná návštěva reprezentačních koučů U20 (Jiří Žilák), U19 (Jan Suchopárek) a U18 (Luboš Kozel) měla jasný podtext. Přesvědčit se na vlastní oči, jak se v Karviné pracuje s mládeží, v jakých podmínkách atd. Samozřejmostí bylo setkání s nejvyššími představiteli klubu, nechyběl ani trenér A-týmu František Straka. 

O návštěvu se celý den staral šéftrenér mládeže MFK Karviná Petr Gibala. „Všichni tři trenéři u nás nebyli poprvé, proto věděli, jak to tady vypadá a probíhá. Vždycky je ale lepší, když vidí tréninkový proces naživo a bavíme se s nimi z očí do očí. Vyměnili jsme si různé názory, pohledy na tréninkový proces. Probrali jsme plno věcí, byl to užitečný den,“ podotkl Gibala. 

Jiří Žilák, Jan Suchopárek i Luboš Kozel se přesvědčili, že se v Karviné pracuje na té nejvyšší úrovni, a že tréninkové podmínky (hřiště, zázemí, pomůcky) má Karviná jedny z nejlepších v republice. „Viděli tréninky ligových dorosteneckých týmů U19 a U17, žákovských týmů U15 a U14 a nechybělo ani setkání s trenéry jednotlivých mládežnických týmů,“ podotkl Petr Gibala. 

Reprezentační trenéři si rovněž udělali obrázek o svých potenciálních svěřencích. „Jsme menší klub, proto každý hráč, který se dostane do reprezentace, je pro celý klub úspěch. Aktuálně máme v reprezentaci Future U16 Olivera Jurčáka, minulý týden se z reprezentační akce Future U17 vrátil Patrik Goj,“ dodal Gibala s tím, že ze svazu dorazila zpětná vazba k návštěvnímu dni. „Šlo o pochvalu za perfektní zajištění celého dne. Těší nás, že byli reprezentační trenéři spokojení,“ zakončil šéftrenér MFK Karviná.

Fotogalerie

       
 

• Sestřih utkání s Bohemkou
dnes - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem