Generální partner
Světlý režim
21. únor 2015

Richard Vaněk bude hostovat ve Frýdku-Místku

Třiadvacetiletý záložník mění po 2,5 letech dres. Z Karviné odchází na půlroční hostování k Valcířům do Frýdku-Místku.

Kromě několika příchodů zaznamenal kádr Karviné i odchod. Milan Jurdík s Michalem Skwarczkem opustili tým už během prosince a v tomto týdnu se k nim přidal i odchovanec ostravského Baníku Richard Vaněk, který do Karviné přišel v létě 2012. „S Frýdkem-Místkem jsme se domluvili na hostování do konce této sezóny,“ uvedl sportovní manažer MFK OKD Karviná Lubomír Vlk.

Vaněk v Karviné odehrál celkem 58 druholigových zápasů, ve kterých zaznamenal dva góly! Ten první lahůdkově z pětatřiceti metrů v památné kanonádě proti HFK Olomouc, kdy Karvinští deklasovali soupeře 7:1. Ten druhý pak z penalty v prvním zápase této sezóny proti Mostu. Nejvíce příležitostí dostával ve středové formaci vedle Jakuba Hottka ještě pod trenérem Josefem Mazurou.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo