Generální partner
Světlý režim
11. září 2020

Rozjeté béčko přivítá poslední Bruntál

V neděli dopoledne se proti sobě postaví druhý tým tabulky proti poslednímu. Rezervní tým MFK chce pokračovat v nastoleném trendu, připsat si tři body a stíhat vedoucí Bohumín.

Z posledních dvou zápasů vydolovali svěřenci Čestmíra Kročila plných šest bodů při skóre 12:1 a znovu po týdnu se představí na domácím trávníku. „Soupeř z Bruntálu je sice v tabulce poslední, ale ten kádr má na víc. Nečekám vůbec jednoduchý zápas,“ prohlásil trenér Karviné B s tím, že v kádru soupeře figuruje například útočník Zbyněk Pospěch - obávaný šutér, který v Karviné působil v postupové sezóně!   

Bruntál vstřelil v nové sezóně prozatím pouhé dva góly a krčí se s nulou na posledním místě tabulky. Dvakrát prohrál 0:1, jednou 0:2 a v posledních dvou kolech už 1:4 a 1:3. V minulé sezóně skončil vzájemný zápas remízou 2:2.

Utkání 6. kola Divize F MFK Karviná B – FC Slavoj Olympia Bruntál začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 13. září v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Petr Mayer. Vstupné pro dospělého činí 40 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii