Mlade talenty

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne

14.11.2017 | redakce, foto/Michal Chadim
 

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne Poslední zápas roku 2017 odehrají fotbalisté MFK Karviná v rámci jarní předehrávky 16. kola na svém stadionu proti Bohemians Praha 1905 první prosincovou sobotu od 15 hodin. Vstupenky si můžete v předstihu pořídit už od neděle během zápasu s Jabloncem!

 

V pondělí Ligová fotbalová asociace upřesnila program předehrávaného 16. kola, které je rozloženo do prvních tří prosincových dnů. Karvinské fotbalisty čeká „odveta“ s Bohemians Praha 1905 - v srpnu v Ďolíčku prohráli 1:2.

Vstupenky na toto utkání půjdou do prodeje v neděli na pokladnách stadionu, od pondělí pak budou k dostání v obvyklých předprodejích. „V neděli hostíme Jablonec a kromě vstupenek na toto utkání si fanoušci mohou rovnou zakoupit lístky i na náš poslední podzimní duel. Pokladny se otevřou v 13:45 hodin,“ informovala Pavla Žebroková z klubového ticketingového oddělení.

Od pondělí 20. listopadu se pak předprodej vstupenek na duel s „klokany“ přesune na internet do prodejní sítě Ticketportal, do MěDK a Kina Centrum. „V MěDK a Kině Centrum bude možnost zakoupení vstupenek ukončena 24 hodin před výkopem, tedy v pátek 1. prosince v 15 hodin. V den zápasu budou lístky k dostání na pokladnách stadionu,“ doplnila Pavla Žebroková.

Zahájení předprodeje na zápas s Bohemians Praha 1905 v bodech:

  • neděle 19. listopadu na pokladnách před a během utkání s Jabloncem (13:45 – 16:30 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v prodejní síti TICKETPORTAL (od 9:00 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v MěDK a Kině Centrum (dle otvírací doby)
  • sobota 2. prosince na pokladnách stadionu (od 13:45 hod.)

• Upřesněné přípravné duely
včera - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
21.6. - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.