Generální partner
Světlý režim
14. květen 2024

Sedmnáctka na vítězné vlně, devatenáctce se pořád nedaří!

Ligoví dorostenci hostili v sobotu jihočeské Dynamo, starší žáci ve stejný den brněnskou Líšeň! Dorost bral z dvojutkání tři body, žáci čtyři!

U19

MFK Karviná U19 – SK Dynamo České Budějovice U19 0:2 (0:2)
Branky:
28. Gantogtokh, 38. Matuška
Sestava Karviné: Šimeček - Seriš, Vavřík, Skryhun, Meliš (64. Diawara) - Magát, Okebe (33. Graf) - Kauan Marlon (72. Kořenek), Kačor, Čmiel (46. Alokhin) - Baumgartner (33. Desmond).
Trenér Pavel Mazurek: „Situace se nemění! Soupeři nabídneme jít do vedení opět po špatném dostoupení hráčů a jsme nemilosrdně potrestaní. Pak to všechno začneme honit, vytvoříme si hodné zajímavé situace, ale chybí nám dostatek klidu a kvality v zakončení. Když už překonáme brankáře, tak je tam opět branková konstrukce. Ve středu zbrojíme všechny síly na domácí derby s Baníkem.“

U17

MFK Karviná U17 – SK Dynamo České Budějovice U17 2:1 (0:0)
Branky:
67. a 75. Kakolewski - 72. Kloud

U15

MFK Karviná U15 – SK Líšeň U15 0:0
Sestava Karviné:
Andl - Wilde, Harok, Tomica (41. Thuroczy), Lose - Štětinský (78. Jelen), Ulman (72. Barčák), Preisner, Slazyk (61. Kubica) - Lyčka, Czyž.
Trenér Jan Laslop: „Vyrovnané utkání, ve kterém obě družstva nevyužila své šance. Proto asi nakonec zasloužená remíza.“

U14

MFK Karviná U14 – SK Líšeň U14 3:1 (2:1)
Branky:
21. a 75. Plichta, 27. Totek - 30 Chati
Sestava Karviné: Czyž - Barčák, Hlobil, Hořínek, Chmiel, Lingr, Kocourek, Kotrla, Totek, Plichta, Thuroczy. Střídali: Tlolka, Johanides, Trllo, Makúch, Juchelka.
Trenér Michal Kovář: „Chtěli jsme herně navázat na utkání se Slováckem – a to se nám první poločas celkem dařilo. Ve druhé půli to už bylo z naší strany málo. Chyběl nám lepší pohyb i klidnější práce s míčem. Ocenit naopak musíme bojovnost a touhu kluků utkání dovést do vítězného konce.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo