Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2019

Slezské derby s Baníkem v pátek 8. listopadu

Ligová fotbalová asociace upřesnila první odvetné kolo. Karvinští se představí v nedaleké Ostravě v pátek 8. listopadu od 18 hodin.

Šestadvacet kilometrů autobusem absolvují Karvinští do Ostravy ke slezskému derby – jde o jejich nejkratší výjezd. V poslední den pracovního týdne se očekává kvalitní návštěva a především dobrý fotbal. Svěřenci Františka Straky mají soupeři co vracet, protože v červenci na domácím trávníku prohráli 1:2.

Na druhou stranu je potřeba říct, že z Městského stadionu ve Vítkovicích si naposledy přivezli bod za remízu 1:1 – psal se 20. říjen 2018.

Vedení klubu vypravuje pro fanoušky na tento (pro ně) nejatraktivnější zápas 3 autobusy. Vážní zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 601 388 445. Cena autobusu tam i zpět včetně vstupenky je lidových 150 Kč.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii