Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2019

Slovácko a Jablonec - nejbližší soupeři doma

Vstupenky na duel se Slováckem jsou už v prodeji, na zápas s Jabloncem, který se bude hrát 3. listopadu, se začnou prodávat od 22. října.

FORTUNA:LIGA zná program nejbližších tří kol po reprezentační přestávce. Konkrétně Karvinští se představí doma proti Slovácku, zajíždí na půdu nováčka z Českých Budějovic a první listopadovou neděli vyzvou severočeský Jablonec.

Na domácí duely se Slováckem a Jabloncem se ceny vstupenek pohybují od 50 Kč do 140 Kč. „Vstupenky na zápas proti Slovácku už prodáváme v síti Tickeportal a na prodejních místech Ticketportalu, v MěDK a Kině Centrum. V den zápasu se pokladny Městského stadionu v Karviné-Ráji otevřou v 14:15 hodin. Samotné utkání začne v 15:30 hodin,“ upřesnila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu MFK Karviná.

Předprodej na Jablonec začne v úterý 22. října ráno - se Severočechy je termínem zápasu neděle 3. listopadu s výkopem ve 14:30 hodin.

Možnosti nákupu vstupenek - 1. FC Slovácko


Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii