Mlade talenty

Smutná zpráva – zemřel trenér Pavel Šulák

19.02.2018 | redakce
 

Smutná zpráva – zemřel trenér Pavel Šulák V neděli zasáhla Regionální fotbalovou akademii Moravskoslezského kraje i klub MFK Karviná zpráva o úmrtí trenéra Pavla Šuláka.

 

Rodák z Nového Hrozenkova se od mládí věnoval fotbalu. Po skončení aktivní kariéry se vrhl na trénování. V létě 2015 přišel do Karviné, kde začal trénovat mladší dorost U16. Za rok přesídlil do nově vzniklé Regionální fotbalové akademie Moravskoslezského kraje, která byla otevřena právě v Karviné.

V roce 2016 byl dokonce vyhlášen trenérem roku v kategorii Dorostenecký fotbal a ocenění mu tehdy předal na pražském Žofíně trenér Pavel Vrba.

Pavel Šulák zemřel náhle ve věku 43 let. Celá RFA, učitelský sbor ZŠ Dělnická, trenéři i celý klub MFK Karviná a FAČR vyjadřuje rodině upřímnou soustrast. „Pavlův zápal pro práci, upřímná a kamarádská povaha i celá jeho osobnost nám bude velmi scházet,“ konstatoval smutně výkonný ředitel RFA Tomáš Bernady.

Čest jeho památce!   • Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.