Mlade talenty

Sportovní den přilákal tři stovky dětí!

16.05.2018 | redakce, foto/Milan Haluška
 

Sportovní den přilákal tři stovky dětí! Povedený nedělní půlden plný zábavy a her prožily děti různého věku. Městský fotbalový klub Karviná pro ně ve spolupráci s partnery uspořádal Sportovní den. Akce se vydařila na podtrženou jedničku!

 

V rámci sportovního dne proběhl první letní turnaj ze série Ligy Malých Mistrů pro kategorie U7 a U8. Na Městský stadion v Karviné-Ráji se sjely týmy Bospor Bohumín, MFK Havířov, FK Těrlicko, MFK Vítkovice, FK Baník Albrechtice, TJ Dolní Datyně, MFK Frýdek-Místek, FK Fotbal Třinec, FK Dětmarovice a domácí MFK Karviná. „Všichni hráči i trenéři si velmi pochvalovali prostředí a celý turnaj na krásně připraveném ligovém trávníku. Malí fotbalisté si celý turnaj dosyta užili,“ prohlásil trenér přípravek Ondřej Hanzel.

Na prostranství před stadionem byl pro děti připravený bohatý program se soutěžemi. Na jedenácti stanovištích plnili malí návštěvníci různé úkoly, po jejich splnění přešli na hrací plochu, kde je čekaly závěrečné fotbalové disciplíny (slalom, běh a střelba na přesnost). Po jejich úspěšném splnění obdrželi pamětní list a upomínkové předměty.  


Přes tři stovky dětí mohly ochutnat vyhlášené karvinské Gofry, tyčinky Bertyčky, vydovádět se na skákacím hradu, prohlédnout si auta hasičů, městské policie a zdravotníků, vyzkoušet si chůzi v brýlích simulující opilost, u stánku zdravotnické služby byla možnost natrénovat si figuríně masáž srdce nebo si zatancovat s profíky. Nechyběl rovněž stánek partnera Nadace OKD, Hitrádia Orion či statutárního města Karviná. 

Dorazili také fotbalisté MFK Karviná ve složení Jan Kalabiška, Petr Galuška, Pavel Moskál a Jiří Ciupa, kteří se ochotně podepisovali a fotili s malými i velkými návštěvníky. „Všem našim partnerům moc děkujeme za pomoc a ochotu. Sportovní den proběhl za krásného slunečného počasí ke spokojenosti všech,“ podotkla spokojená marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

Fotogalerie

               
 

• Sestřih zápasu v Liberci
včera - Karvinští prohráli gólem z 85. minuty pod Ještědem 0:1. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků tohoto utkání se podívejte ZDE.

• V Jablonci v sobotu odpoledne
před 3 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila 4. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí v Jablonci v sobotu 11. srpna od 17 hodin.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
19.7. - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
17.7. - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
16.7. - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna