Mlade talenty

Sportovní den přilákal tři stovky dětí!

16.05.2018 | redakce, foto/Milan Haluška
 

Sportovní den přilákal tři stovky dětí! Povedený nedělní půlden plný zábavy a her prožily děti různého věku. Městský fotbalový klub Karviná pro ně ve spolupráci s partnery uspořádal Sportovní den. Akce se vydařila na podtrženou jedničku!

 

V rámci sportovního dne proběhl první letní turnaj ze série Ligy Malých Mistrů pro kategorie U7 a U8. Na Městský stadion v Karviné-Ráji se sjely týmy Bospor Bohumín, MFK Havířov, FK Těrlicko, MFK Vítkovice, FK Baník Albrechtice, TJ Dolní Datyně, MFK Frýdek-Místek, FK Fotbal Třinec, FK Dětmarovice a domácí MFK Karviná. „Všichni hráči i trenéři si velmi pochvalovali prostředí a celý turnaj na krásně připraveném ligovém trávníku. Malí fotbalisté si celý turnaj dosyta užili,“ prohlásil trenér přípravek Ondřej Hanzel.

Na prostranství před stadionem byl pro děti připravený bohatý program se soutěžemi. Na jedenácti stanovištích plnili malí návštěvníci různé úkoly, po jejich splnění přešli na hrací plochu, kde je čekaly závěrečné fotbalové disciplíny (slalom, běh a střelba na přesnost). Po jejich úspěšném splnění obdrželi pamětní list a upomínkové předměty.  


Přes tři stovky dětí mohly ochutnat vyhlášené karvinské Gofry, tyčinky Bertyčky, vydovádět se na skákacím hradu, prohlédnout si auta hasičů, městské policie a zdravotníků, vyzkoušet si chůzi v brýlích simulující opilost, u stánku zdravotnické služby byla možnost natrénovat si figuríně masáž srdce nebo si zatancovat s profíky. Nechyběl rovněž stánek partnera Nadace OKD, Hitrádia Orion či statutárního města Karviná. 

Dorazili také fotbalisté MFK Karviná ve složení Jan Kalabiška, Petr Galuška, Pavel Moskál a Jiří Ciupa, kteří se ochotně podepisovali a fotili s malými i velkými návštěvníky. „Všem našim partnerům moc děkujeme za pomoc a ochotu. Sportovní den proběhl za krásného slunečného počasí ke spokojenosti všech,“ podotkla spokojená marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

Fotogalerie

               
 

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna