Mlade talenty

Starší přípravka navštívila na konci února Monako

06.03.2019 | redakce
 

Starší přípravka navštívila na konci února Monako Tým U11 pod vedením trenéra Ondřeje Hanzela vyrazil poznávat svět - a to rovnou do Monaka. Na programu bylo přátelské utkání a návštěva utkání Ligue 1 Monako – Lyon. Během čtyř dnů prožili všichni účastníci výpravy mnoho zajímavého…

 

Po ubytování ve městě Nice vyrazila celá výprava i s rodiči k moři, které bylo vzdálené od hotelu jen minutu chůze, do vody se však neodvážil nikdo, i když bylo krásné počasí. Druhý den se odehrál zápas AS Monako - MFK Karviná mezi vrcholky místních kopců na tréninkovém hřišti s umělým povrchem. 

Kluci hráli ze všech sil, mohutně povzbuzovaní skvělými fanoušky. Hráči domácího Monaka byli velice silným soupeřem, hosté se jim snažili vyrovnat díky svému příkladnému nasazení. „Na vítězství to bohužel nestačilo. Pro všechny to však znamenalo kus dobře odvedené práce a nadšení,“ chválil svůj tým trenér Hanzel.

Po zápase se vrátili unavení rodiče s dětmi do Nice, kde se večer konal veliký karneval a průvod městem. Kolem dětí projížděly obrovské vozy s komiksovými postavami, různí kejklíři se fotili s kolemjdoucími, obrovské balóny se vznášely ve vzduchu - děti byly neúnavné a nadšené. Brazilskými tanečnicemi, dechovkou a roztleskávačkami byli naopak nadšení tatínkové.Další den strávili malí fotbalisté celý v Monaku, prohlédli si přístav a trať formule 1. Před večerním zápasem AS Monako - Olympique Lyon se podařilo domluvit návštěvu hlavního stadionu. Kluci se tak podívali přímo do kabiny A-týmu, kde už byly připravené dresy hráčů, kteří hrají za místní AS – např. Cesc Fábregas nebo Falcao. Prohlídka pokračovala návštěvou tiskového centra se zapnutým mikrofonem, a tak si kluci vyzkoušeli i tiskovou konferenci ve svém možná budoucím působišti. 

Karviňáci se dostali také přímo na hrací plochu, mohli si sednout na střídačky a lehce se zatajeným dechem sáhnout na trávník, který připomínal zelený koberec. Z tribuny pak sledovali večerní ostrý zápas s vítězným koncem (2:0) pro AS Monako. Další den ráno už byla naplánována cesta domů.

Podle trenéra vyšel celý výlet na jedničku, během pobytu se totiž nevyskytla žádná chybička a celý tým rozdával plnými doušky zeleno-bílé nadšení a radost. „Jsem potěšený vším, co jsme s kluky absolvovali a co všechno jim zápas proti Monaku a návštěva ligy přinesly. Děkuji především rodičům, bez kterých by se tato cesta nemohla uskutečnit, a kteří pomohli i s organizací. Myslím si, že se dětem splnil fotbalový sen,“ řekl po příjezdu jeden ze strůjců celé podařené akce a zároveň trenér Ondřej Hanzel.

Fotogalerie

               
 

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem