Generální partner
Světlý režim
26. červen 2022

Startuje EURO WU19! Stadion je v novém hávu

Dívčí evropský šampionát je tady! V pondělí se začíná čtyřmi zápasy, v Karviné se od půl šesté odpoledne střetnou hráčky Anglie s Norskem. Vstupenky v ceně 60 Kč jsou v prodeji online, případně budou k zakoupení dvě hodiny před zápasem na pokladnách stadionu.

Na Městském stadionu v Karviné-Ráji se finišuje s přípravami, aby vše bylo do úvodního hvizdu pondělního zápasu připravené. V minulém týdnu a během víkendu se ladily technické věci, stadion se zbarvil do barev šampionátu, tudíž došlo na rebranding stadionu.

Program šampionátu najdou fanoušci ZDE. Vstupenky jsou k dispozici v cenových hladinách 60 korun na vybrané utkání či 250 korun, přičemž druhá vstupenka slouží jako „Tournament pass“ na všechny zápasy. Nákup je možný přes síť Ticketportal ZDE. Děti do 14 let včetně a osoby nad 65 let mají vstup zdarma, ale musí si vyzvednout vstupenku na pokladnách stadionu, které se otevřou dvě hodiny před výkopem.

Český tým, který se v Karviné během zápasů v základních skupinách nepředstaví, se v prvním utkání poměří s obhájcem titulu, týmem Francie. Bude se hrát pondělí 27. června od 11:00 na stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Ve čtvrtek 30. června český tým nastoupí proti Španělsku v Opavě se začátkem v 17:30. A 3. července je na programu závěrečný duel v základní skupině proti Itálii, který se uskuteční ve Frýdku-Místku od 17:30.

V Karviné se odehrají dohromady čtyři zápasy – tři v rámci základní skupiny B a jedno semifinále.


TERMÍNY ZÁPASŮ NA MĚSTSKÉM STADIONU V KARVINÉ-RÁJI

  • Anglie – Norsko (27.6. 17:30)
  • Norsko – Německo (30.6. 15:00)
  • Německo – Anglie (3.7. 20:00)
  • SEMIFINÁLE (6.7. 17:30)

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo