Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2016

Statistiky ligového nováčka - II. část

Čtyřiadvacet fotbalistů poslal trenér Jozef Weber do šestnácti utkání. Do všech zasáhli však pouze dva – Jaroslav Zelený a Pavol Jurčo. Právě „Zelí" je podzimním Supermanem - odehrál nejvíc minut, přesně 1383!
Karvinští na podzim absolvovali celkem 16 zápasů – osm doma a osm (i s jarní předehrávkou) na soupeřových hřištích. V domácím prostředí se fandům ve všech zápasech představila hned šestice borců -  Zelený, Jurčo, Budínský, Janečka, Hošek a Laštůvka. Ve venkovních zápasech ani jednou nechyběla trojka Zelený, Jurčo a Šisler.

Co se týče počtu odehraných minut, tak maximum 1440 min. nemá nikdo. Nejvíc každopádně posbíral Jaroslav Zelený (1383), za ním se seřadili Laštůvka s Hoškem (1350) a Šisler (1346). Velmi pravděpodobně by právě Honzové Šisler s Hoškem ovládli statistiky, kdyby nemuseli vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám duel se Slováckem respektive kvůli zranění zápas v Brně. Vlastně i Honza Laštůvka, ale úvodní duel v Jablonci odchytal Braňo Pindroch.

Mezi zajímavosti určitě patří fakt, že Lukáš Budínský odehrál dle našich statistik doma i venku stejnou porci minut – 613. 

Celkem zápasů (max. 16, včetně předehrávky)
16 – Zelený, Jurčo, 15 – Šisler, Moravec, Hošek, Janečka, Budínský, 13 – Panák, 12 – Dreska, Holík, 11 – Eismann, Voltr, 10 – Puchel, 9 – Košťál, 8 – Okleštěk, 5 – Galuška, 2 – Juřena, Smrž, 1 – Pindroch, Toml, Kovařík, Mensah, Fiala, Duda.

Celkem zápasů doma (max. 8)
8 – Zelený, Jurčo, Budínský, Janečka, Hošek, Laštůvka, 7 – Šisler, Moravec, 6 – Dreksa, Puchel, Panák, Holík, 5 – Koštál, Voltr, 4 – Eismann, Okleštěk, 3 – Galuška, 2 – Juřena, 1 – Mensah, Kovařík.   

Celkem zápasů venku (max. 8, včetně předehrávky)
8 – Zelený, Jurčo, Šisler 7 – Laštůvka, Janečka, Hošek, Eismann, Budínský, Moravec, 6 – Dreksa, Voltr, Holík, 4 – Košťál, Puchel, Okleštěk, Panák, 2 – Smrž, Galuška, 1 – Pindroch, Toml, Duda, Fiala,  

Počet minut (max. 1440)
1383 – Zelený, 1350 – Laštůvka, Hošek, 1346 – Šisler, 1337 – Janečka, 1226 – Budínský, 1112 – Moravec, 1080 – Jurčo, 1051 – Dreksa, 905 – Holík, 794 – Voltr, 754 – Eismann, 727 – Košťál, 397 – Panák, 330 – Puchel, 169 – Okleštěk, 90 – Pindroch, Toml, 88 – Smrž, 87 – Galuška, 37 – Duda, 28 – Fiala, 19 – Juřena, 15 – Mensah, 5 - Kovařík.
Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo