Generální partner
Světlý režim
13. září 2019

Straka: Haškův rukopis je na hře Bohemky znát

Kouč František Straka zve fanoušky na nedělní zápas a chválí práci celého týmu během reprezentační přestávky. Karvinští se v neděli znovu po měsíci představí v domácím prostředí a potřebují už před vlastními fanoušky naplno bodovat.
Trenére, čeští reprezentanti odehráli dvě utkání na Balkánském poloostrově a získali tři body. Co na to říkáte?
Právě ty tři body z Černé Hory nám dávají naději do úspěšného závěru kvalifikace. 

Myslíte, že český národní tým to zvládne a postoupí na EURO?
Moc si to přeju, protože náš fotbal to potřebuje.

Jak vypadala reprezentační přestávka v týmu MFK?
Vypadala moc dobře, pauza splnila svůj účel. Měli jsme v plánu udělat v tréninkovém procesu některé věci, které se podařily. Všichni hráči přistupovali k jednotlivým úkolům zodpovědně a to mě těší.

Navíc jste odehráli i přípravný duel proti Třinci.
Ano, zápas byl před volným víkendem záměrně vložený na pátek a kluci do něj šli z plného tréninku, což bylo na hřišti vidět. A to je přesně to, co potřebuji vidět. Navíc hráli i méně vytěžovaní hráči. Absolutní spokojenost!

V neděli přijede nepříjemná Bohemka. Jak na tým z hlavního města?
Řekl jste to přesně - je to nepříjemný, těžký a běhavý mančaft. Rukopis kouče Haška je na jejich hře hodně znát. My ovšem potřebujeme a chceme doma vyhrát, protože se nám to v předchozích domácích zápasech ještě nepodařilo. Uděláme pro to všichni maximum, tři body potřebujeme jako sůl.

Navíc se představíte po měsíci zase doma. Může to být pro hráče pozitivní doping?
Může to tak být. Předně chci říct, že jsme z venkovních duelů přivezli čtyři body a postup v poháru, což je super. Nyní mám před dalšími čtyřmi koly do druhé reprezentační přestávky v hlavě další bodový cíl, který bych rád s týmem naplnil.

Prozradíte ho?
Ne, nechám si to zatím pro sebe (úsměv). V neděli ovšem musíme udělat první krok. Jsem přesvědčený, že fanoušci určitě přijdou. Mělo by být celkem fajn počasí a my jejich podporu vážně potřebujeme.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo