Generální partner
Světlý režim
15. červenec 2014

Středa bude patřit duelu proti Prostějovu

Předposlední přípravný duel mají před sebou svěřenci Jozefa Webera. Na domácím trávníku vyzvou ve středu od 17:30 hodin třetiligový Prostějov.

Po sobotním utkání s Hlučínem dorazí do Karviné další účastník MSFL. Trenér Weber hodlá do utkání s Prostějovem poslat naposledy větší počet hráčů. „Ale maximálně osmnáct. Do konce týdne již určitě dojde k takřka finálnímu zúžení kádru,“ upozornil karvinský trenér. Vše bude podle něj také záležet na tom, zda se podaří dořešit příchod ještě jednoho hráče do defenzivy. Jisté je zatím to, že do přípravy se zapojil Tomáš Janíček, který posledních šest let strávil v Mladé Boleslavi.

Pro prostějovské fotbalisty bude středeční utkání vůbec prvním v přípravě. Není se však čemu divit, když teprve v pondělí zahájili přípravu na novou sezónu. Podle oficiálních webových stránek 1. SK Prostějov budou svěřenci Františka Jury prvních čtrnáct dní polykat dvoufázové tréninkové dávky, které budou proloženy třemi přípravnými zápasy.

Určitě nejzajímavějším jménem v kádru Prostějova je „mozek“ Lukáš Zelenka. Ano, ten Zelenka, který má zlato z EURA hráčů do 21 let z roku 2002 a ve své době byl považován společně s Tomášem Rosickým za největší talent v dorostu Sparty Praha. Je dvojnásobným ligovým šampiónem se Spartou, třikrát se rovněž objevil v reprezentačním áčku. Fotbalem se živil mj. v Turecku, Belgii nebo Maďarsku.

Zápas MFK OKD Karviná – 1. SK Prostějov začne na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji ve středu 16. července v 17:30 hodin. Kdo se nedorazí podívat, může utkání pochopitelně sledovat na onlajnech ZDE.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo