Mlade talenty

TOP halová liga: Stříbro také pro hráče U10

12.02.2018 | redakce
 

TOP halová liga: Stříbro také pro hráče U10 Smilovická hala přípravkám MFK Karviná svědčí. Starší přípravka U10 v dvoukolovém turnaji skončila druhá za slovenskou Žilinou.

 

Druhé místo na prvním turnaji 3. prosince a třetí místo na druhém turnaji 11. února = konečné 2. MÍSTO! Také okolní týmy přípravek kategorie U10 (o stříbru U11 jsme informovali ZDE) poměřily síly a dovednosti ve smilovické hale. 

Tým MFK Karviná U10 pod vedením trenérů Josefa Podhrazkého a Tomáše Leibla skončil na vynikajícím druhém místě. „V konkurenci Vítkovic, ostravského Baníku nebo slovenské Žiliny si navíc za své výkony v druhém turnaji řekl o cenu pro nejlepšího hráče náš Dominik Zajac,“ těšilo trenéra Podhrazkého. S vystoupením svých svěřenců byly oba trenéři velmi spokojení.

1. turnaj (3.12.2017)

Karviná – Vítkovice 5:2
Karviná – Jastrzebie 2:1
Karviná – Baník Ostrava 5:1
Karviná – Frýdek-Místek 6:1
Karviná – Třinec 3:3
Karviná – MŠK Žilina 0:3

Celkově 2. místo

2. turnaj (11.2.2018)

Karviná - Frýdek-Místek 3:5
Karviná – Baník Ostrava 4:1
Karviná – Třinec 5:0
Karviná – MŠK Žilina 0:2
Karviná – Jastrzebie 8:1
Karviná – Vítkovice 2:4

Celkově 3. místo

DOHROMADY OBA TURNAJE: 2. MÍSTO

Turnajů se zúčastnili: Vitouch, Kratochvíl, Němčík, Zajac, Sivák, Šotkovský, Šeliga, Dolník, Paloch, Hruška.

• První zápasy ligových dorostů
včera - Týmy U19 a U17 mají za sebou první přípravné duely. V domácích zápasech proti slovenské Podbrezové devatenáctka prohrála 1:2 a sedmnáctka remizovala 1:1.

• Remíza juniorky v generálce
včera - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
před 2 dny - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

• Juniorka ve středu nehraje
10.7. - Plánovaný přípravný duel proti Karpaty Lvov juniorka MFK ve středu neabsolvuje. Místo toho bude mít dvě tréninkové jednotky.

• 1. den: Prodáno 503 permic
8.7. - V neděli byl spuštěn prodej permanentních vstupenek a hned první den si fanoušci prodloužili celkem 503 permanentek na novou sezónu! Jak probíhaly poslední minuty příprav a první minuty samotného prodeje? Podívejte se ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna