Generální partner
Světlý režim
26. červen 2020

Termínová listina zřejmě dozná změn, jasno bude o víkendu

Ligový výbor LFA, jakožto vedení obou profesionálních fotbalových soutěží, na svém čtvrtečním zasedání rozhodl o úpravě termínové listiny. Ta vejde v platnost v případě negativních testů fotbalistů Třince. Znamenalo by to posunutí 5. kola nadstavby i barážových utkání.

Poslední páté kolo Finále FORTUNA:LIGY skupiny o záchranu až 12. července a barážová utkání 18./19.7 a 21./22.7. Tyto změny, týkající se prvoligových celků, vejdou v platnost o víkendu za situace, že další kolo PCR testů na SARS-CoV-2 vyjdou v Třinci s negativním výsledkem.

Znamená to, že domácí duel s Příbramí by se hrál místo úterý 7. července až o pět dnů později, v neděli 12. července s výkopem v 15 hodin. Barážová utkání o účast v příštím soutěžním ročníku FORTUNA:LIGY by se hrála až ve druhé polovině prvního prázdninového měsíce - 3. tým F:NL proti 14. z F:L v sobotu 18. července s odvetou v úterý 21. července a 15. tým F:L proti 2. týmu F:NL v neděli 19. července s naplánovanou odvetou ve středu 22. července. 

Všechny barážové duely zápasy bude vysílat ČT Sport.   

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii