Generální partner
Světlý režim
27. listopad 2021

Termíny zápasů do konce podzimu jsou upřesněny!

Fotbalisté MFK už znají všechny termíny zápasů do konce podzimní části - třikrát se představí na hřištích soupeřů a dvakrát ve šlágrech proti zvučným soupeřům na domácím trávníku.

Neděle-středa-sobota-sobota-sobota! Pět duelů zbývá do konce podzimu, ten poslední bude pouhých šest dnů před Štědrým dnem. To ale není nic proti minulému roku, kdy se hrálo ještě 23. prosince.

Bohužel zbývající program FORTUNA:LIGY se odehraje s omezeným počtem fanoušků na stadionech. Je to mrzuté, neboť svěřence trenéra Bohumila Páníka čekají zápasy na vlastním stadionu proti atraktivním soupeřům – Spartě a Plzni. Právě proti plzeňské Viktorii bude podzim zakončen!

Aktuálně se Karvinští připravují na dva venkovní zápasy, v neděli hrají s Hradcem Králové v Mladé Boleslavi a hned ve středu v Praze s Bohemians. Potom se vše vrátí do „zajetých kolejí“ s jedním zápasem vždy o víkendu – v sobotu 4. prosince zápas se Spartou, v sobotu 11. prosince zápas ve Zlíně a v sobotu 18. prosince už zmíněný zápas s Plzní. Společným jmenovatelem je shodný výkop vždy v 15 hodin.


28.11. FC Hradec Králové - MFK Karviná (15:00)
1.12. Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná (18:00)
4.12. MFK Karviná - AC Sparta Praha (15:00)
11.12. FC Fastav Zlín - MFK Karviná (15:00)
18.12. MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň (15:00)

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo