Generální partner
Světlý režim
14. duben 2023

Tomáš Hejdušek před Spartou B: Očekávám jiný zápas než na podzim!

S trenérem Tomášem Hejduškem byl probrán následující duel, který jeho svěřence čeká v neděli dopoledne v Praze se soupeřem, který na jaře v domácím prostředí sebral sedm z devíti možných bodů.

Trenére, v neděli dopoledne se představíte v hlavním městě na stadionu Viktorie Žižkov proti rezervě pražské Sparty. Jaký to bude zápas?
Samozřejmě těžký. Budu se opakovat, ale na béčka prvoligových klubů je složitější se nachystat. Netušíme totiž, v jaké sestavě nastoupí a v neděli to nebude jiné. Ale my máme o motivaci postaráno, přesně víme, o co hrajeme. Navíc pořád proti nám bude hrát Sparta a nemůžeme se ohlížet, v jaké sestavě proti nám nastoupí. Na jaře doma posbírali sedm bodů, pořád je to hodně kvalitní tým s rychlými hráči, kteří jsou navíc silní na míči. Musíme být zdravě agresivní a dobře nastavení. Domácí hrají o záchranu, my o postup. A uvidí se, kdo bude chtít víc vyhrát. Věřím, že to budeme my!

V sobotu večer se hraje na Letné derby pražských „S“. Myslíte si, že konečný výsledek může ovlivnit případné nasazení posil z áčka?
To nevím a stejně to neovlivním (úsměv).

Poprvé od konce října nastoupíte k mistrovskému utkání už dopoledne. Jak vnímáte brzký výkop utkání?
To není vůbec důležité! Vždyť v čase výkopu utkání přes týden klasicky trénujeme. Kluci musí být pořád nachystaní – a je jedno, jestli se hraje o půl jedenácté, ve dvě, v pět nebo v sedm večer!

Na podzim jste v domácím prostředí soupeře porazili 2:0. Dá se z toho aspoň trochu vycházet v přípravě na neděli?
Ani ne. Kluci se tam točí, navíc Sparta vyměnila trenéra. Možná nastoupí i v jiném rozestavení. Předpokládám, že to bude úplně jiné utkání.

Dva dny před utkáním oslavil Michal Papadopulos narozeniny. Co byste řekl tomu, kdyby si v neděli nadělil opožděný dárek k osmatřicátým narozeninám v podobě tří bodů, případně vstřeleného gólu?
To by samozřejmě bylo skvělé a přejeme si to (úsměv). Momentálně jsem šťastný, jak Michal pracuje v tréninku, každým dnem vypadá lépe – to je nejdůležitější. Navíc se před čtrnácti dny poprvé dostal zpátky na hřiště. Vypadá, že ho nic nebolí a má chuť do tréninku, vlastně celkově do fotbalu. To je strašně pozitivní věc. Ve zbývajících zápasech ho budeme potřebovat.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo