Generální partner
Světlý režim
18. září 2023

Tomáš Hejdušek skončil na lavičce MFK Karviná

Vedení klubu se rozhodlo ukončit spolupráci s trenérem Tomášem Hejduškem. Mužstvo prozatím přebírají asistenti.

Prvoligový nováček je aktuálně bez trenéra, protože po roce a čtvrt v pondělí skončil Tomáš Hejdušek. „Důvodem odvolání jsou pouhé čtyři body v tabulce a patnácté místo v tabulce. Nový trenér je aktuálně ve stádiu řešení, tréninkovým procesem byli pověřeni asistenti v čele Ľubomírem Luhovým,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Tomáš Hejdušek přišel do Karviné před začátkem minulé sezóny z ostravského Baníku. Hned ve své první sezóně dovedl tým k postupu z druhé ligy do první. Novou sezónu začala Karviná skvěle, doma porazila Zlín 4:1. Od té doby však již v dalších sedmi kolech získala pouze bod za domácí remízu s Jabloncem. „Je určitě na místě Tomáši Hejduškovi poděkovat za odvedenou práci, vždyť jako nový začínající trenér dovedl tým k postupu mezi elitu. Bohužel ale takový je fotbal a mužstvo potřebuje nový impuls před druhou polovinou podzimu,“ dodal Lubomír Vlk.

Bilance Tomáše Hejduška na karvinské lavičce zní: 43 soutěžních zápasů (F:L, F:NL a MOL Cup) a 21 výher, 6 remíz a 16 porážek.

Trenére, děkujeme!

Rozhovory Rozhovory
út 19.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jiří Fleišman

Nejzkušenější borec v karvinské kabině s 360 prvoligovými starty – to je Jiří Fleišman! V rozhovoru mluvil o své nejúspěšnější štaci, kterou byla bezpochyby ta v Liberci. Právě se Slovanem má mistrovský titul a zahrál si tam i Evropskou ligu. Řeč se stočila i k rodnému Mostu a stejnojmennému seriálu, který bavil (možná i nadále baví) celou republiku…

st 23.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

Vůbec poprvé vyběhne proti „svému“ Jablonci, kde zažil úspěšná léta. Útočník Martin Doležal nedá na Jablonec dopustit. Přestože s ním nezískal žádnou trofej, i když třikrát byl blízko triumfu v MOL Cupu, úspěchů i tak bylo dost. Posuďte sami – dvakrát třetí a čtvrtý v lize, účast v základní skupině Evropské i Konferenční ligy a reprezentační pozvánky…

út 8.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Kapitán Lukáš Budínský soupeře velice dobře zná, prožil tam nejlepší sezónu v kariéře. Rozhovor se točil právě kolem jeho angažmá ve městě automobilů, ale došlo i na jeho výborné spoluhráče, nové stadiony v Hradci Králové a Pardubicích, start do sezóny či zmínku k otevření krytého bazénu v Karviné a jeho vztah k plavání obecně.

ne 2.7. | redakce

Matej Franko: Česká liga je kvalitnější, chci tady něco dokázat!

Vytáhlý slovenský útočník Matej Franko má za sebou úvodních pětačtyřicet minut v dresu MFK. V prvním rozhovoru pro klubový web poděkoval Banské Bystrici za uvolnění a mluvil i o bývalých hráčích Karviné, s kterými ve slovenském klubu hrával.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo