Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2022

Tomáš Hejdušek: Do Olomouce jedeme uspět!

V tradičním předzápasovém rozhovoru mluvil trenér MFK Tomáš Hejdušek o podpoře fandů, kterým by už konečně chtěl celý tým proti béčku Sigmy nabídnout herně lepší podívanou. Jedním dechem však dodal, že jeho svěřenci nejsou krasobruslaři - nejdůležitější jsou body, které se po třiceti kolech sečtou...

Trenére, jaká je v tomto týdnu nálada v kabině?
Určitě dobrá a hlavně bojovná (úsměv).

Jak těžké je připravit hráče na jakýkoliv B-tým, když do poslední chvíle nevíte, kdo přijde pomoct z áčka?
My se na Sigmu připravujeme stejně jako na kteréhokoliv jiného soupeře. V žádném případě domácí nepodceníme. Navíc se soupeřem máme poměrně čerstvou zkušenost z letní přípravy. Je to mladé, rychlé družstvo. Hráči prošli akademií Sigmy. Moc dobře víme, co nás čeká a musíme být nachystaní. Sami vidíte z dosavadních zápasů, že je úplně jedno, proti komu hrajeme. Ve F:NL není slabého soupeře.

Vycházíte v přípravě na nedělní dopolední utkání aspoň v něčem z nedávného vzájemného přáteláku?
Určitě ano, ale může tam být nějaká hráčská změna. Každopádně způsob hry je neměnný. Trenér Chromý má stejné principy hry a je jedno, jestli je momentálně u B-týmu nebo dorostu.

Minimálním cílem je protáhnout sérii neporazitelnosti, že?
Jedeme tam uspět! Ale jsme dostatečně pokorní a víme, že nás trochu tlačí bota v herní stránce. Mužstvo si postupně sedá a dosavadní výsledky nejsou náhoda. Štěstí jdeme naproti a tvrdím, že jak mužstvo trénuje, tak i hraje – kluci bez výjimky na tréninku opravdu příkladně makají a vrací se jim to v zápasech, ve kterých jsme úspěšní. Je tady zdravá konkurence!

V Olomouci budete mít opět fanouškovskou podporu. Organizuje se autobusový zájezd…
…to je super! Naši fanoušci jsou naším dvanáctým hráčem v domácích i venkovních duelech. My jejich podporu cítíme a konečně jim také chceme nabídnout hezký fotbal. Na druhou stranu se hraje o body, ty budou všechny po třicátém kole zajímat. Nejsme krasobruslaři! Nejdůležitější je bodový zisk.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo