Generální partner
Světlý režim
4. květen 2021

Tomáš Ostrák mimo hru, je zraněný!

Ofenzivní záložník Tomáš Ostrák neodcestoval s týmem k poslednímu utkání - důvodem byly a jsou zdravotní problémy.

Jednadvacetiletý fotbalista, který v Karviné hostuje z bundesligového Kolína nad Rýnem, nastoupil v této sezóně do šestadvaceti utkání a vstřelil jeden gól. V jarní části sezóny přibrzdily Ostráka zdravotní problémy – tři týdny před březnovým evropským šampionátem „U21“, kam nakonec odcestoval a zahrál si ve dvou utkáních, byl pozitivně testován a prodělal onemocnění COVID-19, a do toho ještě přišly další trable.  

Momentálně je Tomáš Ostrák ve stavu zraněných. „Tomáš se v minulém týdnu podrobil drobnému chirurgickému zákroku. Aktuálně se zotavuje a za pár dnů začne s rehabilitací,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo