Mlade talenty

Trenérská mise Lubomíra Vlka je u konce

04.12.2017 | redakce
 

Trenérská mise Lubomíra Vlka je u konce Jestliže sportovní ředitel Lubomír Vlk po konci Jozefa Webera deklaroval, že jeho záskok na lavičce je pouze provizorní (do konce podzimní části), přesně to se také stalo. Na tiskové konferenci po vítězném utkání s Bohemians Praha 1905 potvrdil, že se vrací zpět do kanceláře.

 

S týmem získal šest bodů z devíti možných a v domácím prostředí byl stoprocentní. Přesto úplná spokojenost nepanuje. „Dali jsme si totiž za cíl získat aspoň sedm bodů z posledních tří utkání. Nebyli jsme od toho daleko, nějakých pět minut v Ostravě,“ prohodil Vlk. Moc dobře totiž ví, že k záchraně nejvyšší soutěže je nutné vozit body také z venkovních hřišť.

A to se během podzimu podařilo pouze jednou – v Uherském Hradišti skončilo utkání 0:0. V tabulce pravdy jsou Karvinští na -13 bodech. Hůř je na tom už pouze poslední jihlavská Vysočina s -14 body. Body se určitě měly přivézt mj. z pražské Julisky a z Ostravy. V obou těchto duelech Karviná vedla, v hlavním městě dokonce o dva góly.Lubomír Vlk také potvrdil, že na lavičce MFK Karviná pokračovat nebude a vrací se na pozici sportovního ředitele. „Avizoval jsem to od začátku a bude to tak. Usilovně pracujeme na tom, abychom v horizontu nejbližších dnů angažovali nového trenéra. Víc bych zatím prozrazovat nechtěl,“ uvedl.

Nyní už opět „jen“ sportovní ředitel nezapomněl poděkovat svým nejbližším spolupracovníkům. „Můj velký dík patří hráčům a celému realizačnímu týmu především. Zvlášť bych chtěl poděkovat Josefu Muchovi a Braňovi Rzeszotovi. Odvedli perfektní práci a za to jim patří můj obrovský dík,“ dodal na závěr Lubomír Vlk.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna