Generální partner
Světlý režim
21. listopad 2022

Tréninkový proces po týdnu odpočinku pokračuje až do poloviny prosince

Díky nebývale brzkému konci podzimní části reagují profesionální kluby na delší pauzu různě. Některé dají hráčům volno hned, jiné až například v závěru listopadu. V Karviné platí první možnost s tím, že po týdenním odpočinku se bude trénovat až do poloviny prosince a v plánu je odehrání i jednoho přípravného zápasu.

Týden volno, následně opět sraz v kabině a tréninkové jednotky až do 14. prosince. Fotbalisté MFK se ani po podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozhodně nebudou nudit. „Na tento týden jsme naplánovali volno, aby si kluci psychicky od fotbalu odpočinuli. Na začátku dalšího týdne se potkáme a budeme se věnovat doplňkovým sportům. Další týden budeme trénovat klasicky, v pátek 9. prosince si totiž zahrajeme s Žilinou. V tom utkání budu chtít vidět méně vytěžované hráče a třeba nové hráče, kteří by nás případně mohli posílit,“ oznámil nejbližší program svých svěřenců trenér Tomáš Hejdušek.

Konec je naplánován na polovinu dvanáctého měsíce. Poprvé v novém roce se tým sejde nejpozději v polovině ledna (ještě bude upřesněno). „Tím, že nás první mistrák čeká až první březnový víkend, tak nechceme aby příprava byla tříměsíční. To ne! Musíme se však perfektně připravit hned na první zápas s Příbramí. Budeme mít dost času dál pracovat především na organizaci naší hry,“ dodal Hejdušek.


NEJBLIŽŠÍ PLÁN

  • 21. až 27. listopadu - VOLNO
  • 28. listopadu až 2. prosince – doplňkové sporty (hokej, badminton, box)
  • 5. až 9. prosince – standardní tréninkový proces + zápas s Žilinou v Karviné
  • 12. až 14. prosince – tréninkový proces
  • od 15. prosince VOLNO
Rozhovory Rozhovory
so 26.11. | redakce

Lubomír Vlk: Výkyvy byly obrovské, s podzimem nejsme spokojení!

Obsáhlý rozhovor s Lubomírem Vlkem o podzimu, který byl pro klub po šesti letech druholigový. Sportovní ředitel přiblížil a snažil se vysvětlit příčiny diametrálně odlišných výsledků doma a venku. Na první části sezóny však našel i pozitiva…

st 23.11. | redakce

Trenér Tomáš Hejdušek o podzimu, dlouhé zimní pauze atd.

Po pohárovém duelu s pražskou Slavií došlo i na hodnocení podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Odpovědi kouče Tomáše Hejduška byly přepsány, ale dají se také poslechnout na klubovém Youtube kanále.

čt 10.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Žák

Kmenový hráč soupeře nemůže do utkání zasáhnout ne kvůli dohodě klubů, ale proto, že pyká za karty. Stabilního člena základní sestavy tak fanoušci uvidí pouze na tribuně, odkud bude svým spoluhráčům držet palce. V rozhovoru se točila řeč okolo Varnsdorfu, ale i jeho začátcích či blížícímu se fotbalovému MS.

út 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

S Lukášem Budínským jsme probrali nejen aktuální stav, ale kreativní záložník zavzpomínal i na angažmá v Mladé Boleslavi, kam odešel právě z Karviné po sezóně 2018/2019. Zahrál si za reprezentaci a minulé léto přestoupil do Ostravy. Řeč se v rozhovoru stočila samozřejmě i k trenérovi Pavlu Vrbovi, který však na lavičce slezského klubu dlouho nevydržel…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo