Generální partner
Světlý režim
21. listopad 2022

Tréninkový proces po týdnu odpočinku pokračuje až do poloviny prosince

Díky nebývale brzkému konci podzimní části reagují profesionální kluby na delší pauzu různě. Některé dají hráčům volno hned, jiné až například v závěru listopadu. V Karviné platí první možnost s tím, že po týdenním odpočinku se bude trénovat až do poloviny prosince a v plánu je odehrání i jednoho přípravného zápasu.

Týden volno, následně opět sraz v kabině a tréninkové jednotky až do 14. prosince. Fotbalisté MFK se ani po podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozhodně nebudou nudit. „Na tento týden jsme naplánovali volno, aby si kluci psychicky od fotbalu odpočinuli. Na začátku dalšího týdne se potkáme a budeme se věnovat doplňkovým sportům. Další týden budeme trénovat klasicky, v pátek 9. prosince si totiž zahrajeme s Žilinou. V tom utkání budu chtít vidět méně vytěžované hráče a třeba nové hráče, kteří by nás případně mohli posílit,“ oznámil nejbližší program svých svěřenců trenér Tomáš Hejdušek.

Konec je naplánován na polovinu dvanáctého měsíce. Poprvé v novém roce se tým sejde nejpozději v polovině ledna (ještě bude upřesněno). „Tím, že nás první mistrák čeká až první březnový víkend, tak nechceme aby příprava byla tříměsíční. To ne! Musíme se však perfektně připravit hned na první zápas s Příbramí. Budeme mít dost času dál pracovat především na organizaci naší hry,“ dodal Hejdušek.


NEJBLIŽŠÍ PLÁN

  • 21. až 27. listopadu - VOLNO
  • 28. listopadu až 2. prosince – doplňkové sporty (hokej, badminton, box)
  • 5. až 9. prosince – standardní tréninkový proces + zápas s Žilinou v Karviné
  • 12. až 14. prosince – tréninkový proces
  • od 15. prosince VOLNO
Rozhovory Rozhovory
út 19.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jiří Fleišman

Nejzkušenější borec v karvinské kabině s 360 prvoligovými starty – to je Jiří Fleišman! V rozhovoru mluvil o své nejúspěšnější štaci, kterou byla bezpochyby ta v Liberci. Právě se Slovanem má mistrovský titul a zahrál si tam i Evropskou ligu. Řeč se stočila i k rodnému Mostu a stejnojmennému seriálu, který bavil (možná i nadále baví) celou republiku…

st 23.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

Vůbec poprvé vyběhne proti „svému“ Jablonci, kde zažil úspěšná léta. Útočník Martin Doležal nedá na Jablonec dopustit. Přestože s ním nezískal žádnou trofej, i když třikrát byl blízko triumfu v MOL Cupu, úspěchů i tak bylo dost. Posuďte sami – dvakrát třetí a čtvrtý v lize, účast v základní skupině Evropské i Konferenční ligy a reprezentační pozvánky…

út 8.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Kapitán Lukáš Budínský soupeře velice dobře zná, prožil tam nejlepší sezónu v kariéře. Rozhovor se točil právě kolem jeho angažmá ve městě automobilů, ale došlo i na jeho výborné spoluhráče, nové stadiony v Hradci Králové a Pardubicích, start do sezóny či zmínku k otevření krytého bazénu v Karviné a jeho vztah k plavání obecně.

ne 2.7. | redakce

Matej Franko: Česká liga je kvalitnější, chci tady něco dokázat!

Vytáhlý slovenský útočník Matej Franko má za sebou úvodních pětačtyřicet minut v dresu MFK. V prvním rozhovoru pro klubový web poděkoval Banské Bystrici za uvolnění a mluvil i o bývalých hráčích Karviné, s kterými ve slovenském klubu hrával.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo