Generální partner
Světlý režim
23. červen 2022

Tréninky dětí z náboru

V úterý 14. června a ve čtvrtek 16. června proběhly úvodní tréninky pro děti ročníku 2015 a mladší, které na konci května absolvovaly nábor.

Zatímco v úterý počasí přálo, ve čtvrtek déšť zahnal děti do haly. „Nicméně v obou případech bylo patrné nadšení malých fotbalistů. Kdo trénink zmeškal, nemusí propadat panice. Nová sezóna začíná za pár týdnů - ročník 2015 začne 8. 8. v 16:30 na Městském stadionu, ročníky 2016 a mladší pak 2.9. v 16:30 na Městském stadionu," podotkl hlavní trenér přípravek Michael Klos.

Kdyby rodičům termíny prvních tréninků nevyhovovaly, stačí o prázdninách sledovat AKTUALITY v sekci kategorií přípravek nebo od 5. srpna kontaktovat právě Michaela Klose (michael.klos@mfkkarvina.cz, 739202179).

Rozhovory Rozhovory
čt 23.6. | redakce

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

čt 16.6. | redakce

Jan Žídek: Nabídka z Karviné mi dávala smysl

Upřímný Jan Žídek v prvním rozhovoru pro klubový web o novém impulsu, konci v Opavě po sedmi letech a o rozhodování, proč si nakonec vybral Karvinou...

út 14.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Je tady příjemné klima, kluci jsou natěšení

Spokojenost a pozitivní pocity sálaly po prvním tréninku z trenéra MFK Karviná Tomáše Hejduška. V rozhovoru promluvil o nejbližším programu i novém realizačním týmu.

pá 3.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Musíme zase dělat radost fanouškům a vyhrávat doma

Během prvního rozhovoru po podpisu smlouvy bylo na novém trenérovi MFK Karviná vidět plno elánu do práce. Bývalý hráč se zkušenostmi například z Lotyšska hovořil o své náročnosti, požadavcích na hráče, ambicích, o druhé lize i fanoušcích.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo