Generální partner
Světlý režim
18. listopad 2019

Týmy přípravek na halových turnajích

Mladé naděje MFK se přesouvají do haly, kde budou čtvrt roku pilovat a zdokonalovat své dovednosti. Nechybí ani turnaje...
U11 + U9

V neděli začal na Kovoně seriál halových turnajů pod názvem „Karvinské turnaje“. Turnaje pro starší kategorii se zúčastnily týmy MFK Karviná A, B, SK Šenov, FK Těrlicko, FK Nový Jičín a Stará Bělá. Turnaj mladší kategorie si zahrály týmy MFK Karviná A, B, Fotbal Třinec, Baník Albrechtice, Orlová a Bohumín.

V konkurenci mladších žáků bral tým U11 3. a 4. místo, U9 ve své kategorii 1. a 4. místo. „Velkou výhodou je pro nás možnost zapojení dvou týmů v každé kategorii. Díky tomu hrají všichni hráči najednou. Kvitujeme také to, že můžeme využívat naši halu a nemusíme na podobné turnaje nikam cestovat," shodli se trenéři René Vicher (U11) a Ondřej Hánl (U9). Děti si na turnaji užily radost z fotbalu i díky cenám Panini od společnosti Corfix. 

Už v sobotu pak kluci z U11 stihli začátek Zimní ligy OFS Karviná. Z Horní Suché se vrátili bez porážky, pouze jednou remizovali a zbytek zápasů vyhráli.  

U10

V sobotu kluci z MFK Karviná U10 odjeli na mezinárodní turnaj do Korně. Ze 14 týmů se karvinští borci umístili na krásném první místě. „Rodičům děkuji za velkou podporu a závěrečný aplaus. Klukům bych chtěl poděkovat za perfektní výkony a nasazení,“ řekl trenér Dávid Král.

Výsledky: MFK-Vranov B 1:0, MFK-MŠK Považská Bystrica 4:0, MFK-Domino Bratislava 4:1, MFK-SK Slovania 6:0, MFK-Slavoj Trebišov 4:1, MFK-Petržalka 3:1.
Semifinále: MFK-Vranov A 2:0
Finále: MFK-Fomat Martin 3:1

U8

Ve Smilovicích se v sobotu konal turnaj mladších přípravek, proto na něm tým U8 nemohl chybět. Odehrálo se spousta zápasů a ke klukům putuje od trenérů veliká pochvala. „Ze všech patnácti týmů byli jediní, kteří uměli použít kličky, přešlapovačky a klamačky. Vypadá to, že se kluci na tréninku něco naučili a posunuli se ve svém výkonu dál. Perfektní práce a velká pochvala,“ podotkl spokojený trenér Ondřej Hanzel.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii