Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

U14 v Praze proti Spartě a Bohemce!

Tři utkání v hlavním městě absolvovali na přelomu listopadu a prosince starší žáci U14. Domluvili se na dvojutkání se Spartou a jedním duelem s Bohemkou. Z Prahy se nakonec vrátili s jednou výhrou a dvěma porážkami.
První zápas se Spartou byl jednoznačný, čemuž odpovídá konečné skóre 0:13. „Takovou kvalitu jsme ještě nepotkali a na klucích to bylo znát. Bohužel se nám nepodařilo přizpůsobit tempu a rychlosti soupeře. Po několika zbytečných brankách už se dál hrálo hůř a přicházeli další góly,“ podotkl trenér U14 Ondřej Gazdoš. 

V tréninkovém centru Sparty na Strahově se ve stejný den odehrál i druhý zápas, který už ale byl vyrovnanější a hráčům MFK se podařilo zvítězit 4:2, z čehož měli pochopitelně velkou radost. „Výjezd jsme brali také jako ukončení sezóny a do programu zařadili Laser game a návštěvu Slavia Museum. Hlavní náplní však byl fotbal,“ informoval Gazdoš.

Druhý den byl na řadě duel s Bohemkou, která je ve své soutěži hned za pražskými „S.“ Zápas měl velkou kvalitu, ale hostům ze Slezska chyběla větší přesnost v zakončení. Naopak soupeř trestal každou chybu a utkání skončilo výsledkem 7:1 pro pražský výběr. „Celý výjezd jsme si užili a všechny tři zápasy pro nás byly poučné. Dalo nám to spoustu námětů, na čem pracovat. Určitě na podobný výjezd vyrazíme v budoucnu zase, abychom se těžkými zápasy dále posunovali,“ zakončil trenér Ondřej Gazdoš.Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii