Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

U14 v Praze proti Spartě a Bohemce!

Tři utkání v hlavním městě absolvovali na přelomu listopadu a prosince starší žáci U14. Domluvili se na dvojutkání se Spartou a jedním duelem s Bohemkou. Z Prahy se nakonec vrátili s jednou výhrou a dvěma porážkami.
První zápas se Spartou byl jednoznačný, čemuž odpovídá konečné skóre 0:13. „Takovou kvalitu jsme ještě nepotkali a na klucích to bylo znát. Bohužel se nám nepodařilo přizpůsobit tempu a rychlosti soupeře. Po několika zbytečných brankách už se dál hrálo hůř a přicházeli další góly,“ podotkl trenér U14 Ondřej Gazdoš. 

V tréninkovém centru Sparty na Strahově se ve stejný den odehrál i druhý zápas, který už ale byl vyrovnanější a hráčům MFK se podařilo zvítězit 4:2, z čehož měli pochopitelně velkou radost. „Výjezd jsme brali také jako ukončení sezóny a do programu zařadili Laser game a návštěvu Slavia Museum. Hlavní náplní však byl fotbal,“ informoval Gazdoš.

Druhý den byl na řadě duel s Bohemkou, která je ve své soutěži hned za pražskými „S.“ Zápas měl velkou kvalitu, ale hostům ze Slezska chyběla větší přesnost v zakončení. Naopak soupeř trestal každou chybu a utkání skončilo výsledkem 7:1 pro pražský výběr. „Celý výjezd jsme si užili a všechny tři zápasy pro nás byly poučné. Dalo nám to spoustu námětů, na čem pracovat. Určitě na podobný výjezd vyrazíme v budoucnu zase, abychom se těžkými zápasy dále posunovali,“ zakončil trenér Ondřej Gazdoš.Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo