Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

U14 v Praze proti Spartě a Bohemce!

Tři utkání v hlavním městě absolvovali na přelomu listopadu a prosince starší žáci U14. Domluvili se na dvojutkání se Spartou a jedním duelem s Bohemkou. Z Prahy se nakonec vrátili s jednou výhrou a dvěma porážkami.
První zápas se Spartou byl jednoznačný, čemuž odpovídá konečné skóre 0:13. „Takovou kvalitu jsme ještě nepotkali a na klucích to bylo znát. Bohužel se nám nepodařilo přizpůsobit tempu a rychlosti soupeře. Po několika zbytečných brankách už se dál hrálo hůř a přicházeli další góly,“ podotkl trenér U14 Ondřej Gazdoš. 

V tréninkovém centru Sparty na Strahově se ve stejný den odehrál i druhý zápas, který už ale byl vyrovnanější a hráčům MFK se podařilo zvítězit 4:2, z čehož měli pochopitelně velkou radost. „Výjezd jsme brali také jako ukončení sezóny a do programu zařadili Laser game a návštěvu Slavia Museum. Hlavní náplní však byl fotbal,“ informoval Gazdoš.

Druhý den byl na řadě duel s Bohemkou, která je ve své soutěži hned za pražskými „S.“ Zápas měl velkou kvalitu, ale hostům ze Slezska chyběla větší přesnost v zakončení. Naopak soupeř trestal každou chybu a utkání skončilo výsledkem 7:1 pro pražský výběr. „Celý výjezd jsme si užili a všechny tři zápasy pro nás byly poučné. Dalo nám to spoustu námětů, na čem pracovat. Určitě na podobný výjezd vyrazíme v budoucnu zase, abychom se těžkými zápasy dále posunovali,“ zakončil trenér Ondřej Gazdoš.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.