Mlade talenty

U19+U17: Ve čtvrtek doma s Opavou

14.03.2018 | redakce
 

U19+U17: Ve čtvrtek doma s Opavou Ligoví dorostenci potřebují porazit rivala z Opavy! Vložené kolo se netradičně odehraje už ve čtvrtek dopoledne (devatenáctka) a po obědě (sedmnáctka).

 

U19

První jarní domácí zápasy čekají na dorostenecké týmy hrající nejvyšší soutěž. Na začátku března totiž musela byl odložena utkání proti pražské Spartě. Zabrat potřebuje především devatenáctka, která z prvních dvou kol nevytěžila ani bod, přestože v obou zápasech vedla. V Praze s Bohemians prohráli svěřenci Marcela Frajta 1:3, ve Frýdku-Místku 2:3.

Nadcházející čtvrteční zápas tedy bude extrémně důležitý. „Budeme bojovat a věřím, že navážeme na podzim, kdy jsme z domácího prostředí až na jednu výjimku udělali nedobytnou tvrz,“ přeje si trenér U19 Marcel Frajt.

Opava je v tabulce beznadějně poslední s pouhými pěti body – ovšem pozor, naposledy porazila doma jasně 3:0 České Budějovice. Utkání MFK Karviná U19 – SFC Opava U19 začne ve čtvrtek 15. března v 10:30 hodin. Hrát se bude na umělé trávě Sportovního centra Kovona. Hlavním rozhodčím bude pan Vater Boček.

U17

Dorostenecká sedmnáctka z prvních dvou utkání brala dva body za vítězný penaltový rozstřel na půdě Bohemians 1905. Naposledy ve Frýdku-Místku prohrála 1:4. Nadcházející zápas bude duelem dvou týmů ze spodku tabulky. O bod lépe jsou na tom prozatím Opavští.

Utkání MFK Karviná U17 – SFC Opava U17 začne ve Sportovním centru Kovona ve čtvrtek 15. března v 12:45 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Filip Kotala.

• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.