Generální partner
Světlý režim
1. srpen 2019

UPŘESNĚNÍ: S Libercem 18. srpna odpoledne

Ligová fotbalová asociace poměrně otálela s upřesněním 6. kola FORTUNA:LIGY, ale už je na světě. Karvinští vyzvou liberecký Slovan v neděli 18. srpna od 17 hodin.

Tým zpod Ještědu dorazí do Karviné opět po necelých čtyřech měsících, tentokrát už s novým koučem Pavlem Hoftychem. Pro MFK Karviná to bude třetí domácí zápas v nové sezóně FORTUNA:LIGY.

Vstupenky na toto utkání půjdou do prodeje v úterý 6. srpna v cenové relaci 50 – 140 Kč. Prodejní místa se nemění – prodejní síť Ticketportal, MěDK a Kino Centrum. 

V pátek 2. srpna LFA upřesnila i další kolo. Karvinští nastoupí k utkání na zlínské Letné proti Fastavu Zlín v sobotu 24. srpna od 17 hodin.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?