Generální partner
Světlý režim
12. leden 2020

UPŘESNĚNÍ: Se Zlínem v sobotu 15. února

První jarní kolo má svůj pevný termínový řád. Karvinští vstoupí do druhé poloviny sezóny domácím zápasem proti Zlínu třetí únorovou sobotu od 14:30 hodin.

Přestože všechny prvoligové týmy mají za sebou teprve první týden přípravy, tak už znají upřesněné termíny 21. kola FORTUNA:LIGY. Fotbalisté MFK vyběhnou k prvnímu ostrému utkání v roce 2020 v sobotu 15. února od 14:30 hodin proti zlínskému Fastavu.

Předprodej vstupenek na toto utkání začne ve druhé polovině ledna. O přesném termínu bude klub fanoušky včas informovat na klubových sociálních sítích a webu.    

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.