Mlade talenty

Upřesněná termínová listina do konce září

09.09.2018 | redakce
 

Upřesněná termínová listina do konce září Ligová fotbalová asociace v minulém týdnu upřesnila 9. a 10. kolo FORTUNA:LIGY, čímž je aktuálně znám program nejvyšší soutěže do konce měsíce září. Chybí pouze vylosovat třetí kolo MOL Cupu, jenž má úřední termín pro odehrání poslední středu v září.

 

Fotbalisté MFK se mohou v klidu a s vědomím, že přesně ví, kdy, kde a v kolik budou hrát, připravovat na nejbližší tři utkání. 

V neděli 16. září se představí v severočeských Teplicích, o šest dnů později narazí doma na nováčka z Příbrami (prodej vstupenek už běží – bližší info ZDE) a na Den české státnosti v pátek 28. září nastoupí v pražském Ďolíčku před kamerami České televize proti Bohemians Praha 1905.

Jediný otazník visí nad zápasem MOL Cupu. Zatím neproběhl ani los třetího kola, tudíž soupeř je prozatím neznámý. Ovšem už nyní se dá téměř s jistotou konstatovat, že Karviná duel třetího kola neabsolvuje v úředně stanoveném termínu ve středu 26. září. Proč? Protože o dva dny později nastoupí k už zmíněnému zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY na trávníku Bohemians Praha 1905.

• Los nové sezóny ve středu
včera - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem