Mlade talenty

Upřesněná termínová listina do konce září

09.09.2018 | redakce
 

Upřesněná termínová listina do konce září Ligová fotbalová asociace v minulém týdnu upřesnila 9. a 10. kolo FORTUNA:LIGY, čímž je aktuálně znám program nejvyšší soutěže do konce měsíce září. Chybí pouze vylosovat třetí kolo MOL Cupu, jenž má úřední termín pro odehrání poslední středu v září.

 

Fotbalisté MFK se mohou v klidu a s vědomím, že přesně ví, kdy, kde a v kolik budou hrát, připravovat na nejbližší tři utkání. 

V neděli 16. září se představí v severočeských Teplicích, o šest dnů později narazí doma na nováčka z Příbrami (prodej vstupenek už běží – bližší info ZDE) a na Den české státnosti v pátek 28. září nastoupí v pražském Ďolíčku před kamerami České televize proti Bohemians Praha 1905.

Jediný otazník visí nad zápasem MOL Cupu. Zatím neproběhl ani los třetího kola, tudíž soupeř je prozatím neznámý. Ovšem už nyní se dá téměř s jistotou konstatovat, že Karviná duel třetího kola neabsolvuje v úředně stanoveném termínu ve středu 26. září. Proč? Protože o dva dny později nastoupí k už zmíněnému zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY na trávníku Bohemians Praha 1905.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

• Sestřih slezského derby
10.2. - Karvinští získali v prvním utkání jarní části bod za domácí remízu s Opavou. Na sestřih z nejzajímavějších akcí zápasu se podívejte ZDE.

• U19: Remíza v Žilině 3:3
9.2. - Ligoví dorostenci po cestě na herní soustředění v Polsku odehráli přípravné utkání v Žilině proti domácímu MŠK - zápas skončil remízou 3:3 (góly Ratica 2 a Věčorek 1).V pondělí čeká na tým duel s Wislou Plock a ve středu s Legií Varšava.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna