Generální partner
Světlý režim
20. únor 2024

Úspěšný vstup mladších žáků do Slezského poháru

O víkendu se rozběhl Slezský pohár, soutěž určená pro kategorie mladších žáků má zatím tři týmy – MFK Karviná, FK Frýdek-Místek a FK Třinec. Kluci z U13 i U12 své první zápasy zvládli a vyhráli.

Turnaj byl rozehrán na umělé trávě Městského stadionu zápasy domácích proti Frýdku-Místu. „Po domluvě s trenéry Třince a Frýdku-Místku jsme se rozhodli trochu zatraktivnit přípravné zápasy, jelikož spolu během roku hrajeme často. Snad se nová soutěž uchytí a podaří se nám v příštím zimním období rozšířit ji o další týmy - nejlépe ze Slovenska,“ uvedl trenér MFK Karviná a organizátor Slezského poháru Tomáš Červenka.


Výsledky

U13
MFK Karviná - FK Frýdek-Místek 3:2 (góly: Urbánek 2, Suruvka - Lumbert, Nábělek)

U12
MFK Karviná - FK Frýdek-Místek 5:3 (góly: Jonáš 2, Kováčik, Kovář, Kucharczyk - Flachs 2, Krupa)Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo