Generální partner
Světlý režim
6. červen 2024

Úterní počasí nábor nezhatilo!

Tři desítky dětí si užily hodinu a půl na prvoligovém trávníku, kde pro ně licencovaní trenéři připravili pět stanovišť.

Jestliže ještě v dopoledních hodinách to s náborem vypadalo špatně, odpoledne se počasí umoudřilo a naplánovaná akce mohla proběhnout. „Jsme fotbalisté, jsme tvrdí a nejsme z cukru,“ usmál se hlavní organizátor a hlavní trenér přípravkových kategorií Michael Klos. Pak už vážnějším tónem dodal. „Jsme zvyklí na vyšší čísla, ale rozumím tomu s ohledem na počasí. Děti však byly šikovné a příjemně nás překvapily. Rodičům se budeme individuálně ozývat s podrobnostmi,“ informoval.

Všechny děti si odnesly zážitky a drobné dárky. Nechyběla ani děvčata - potenciální nové hráčky klubu. Nábor byl určen pro chlapce ročníku narození 2015 a mladší a děvčata (2012 a mladší).

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo