Generální partner
Světlý režim
9. září 2016

Útok posiluje vítkovický Marián Kovařík

V poslední den přestupového okna došlo k posledním změnám v prvoligovém kádru MFK Karviná. Na hostování z Vítkovic přichází Marián Kovařík, opačným směrem putuje záložník Lukáš Duda.

V prosinci čtyřiadvacetiletý útočník nastoupil ve všech dosavadních utkáních Fotbalové národní ligy za vítkovický tým v základní sestavě a domácí zápas s Táborskem dokonce svým gólem rozhodl. S Vítkovicemi, kde strávil dvě sezóny, navíc vykopal postup do FNL. „Domluvili jsme se na hostování do konce tohoto roku. Tímto transferem jsme kádr uzavřeli,“ informoval sportovní manažer MFK Karviná Lubomír Vlk.

Naopak do týmu z moravské části Ostravy zamířil blonďatý záložník Lukáš Duda, který tam bude sbírat cenné zkušenosti ve druholigovém týmu, navíc se vrací „domů“. Dvacetiletý odchovanec Vítkovic poprvé do A-týmu Karviné nakoukl před necelými čtyřmi lety – poslední dvě sezóny byl jeho stabilním členem. V minulém ročníku FNL zasáhl do tří utkání.

V kádru navíc zůstává gólman Vojtěch Šrom a registraci už má také Sylvanus Nimely (samostatný článek přineseme v příštím týdnu). Aktuální kádr MFK Karviná čítá celkem 26 jmen! 

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo