Generální partner
Světlý režim
5. září 2019

V Jablunkově v pátek proti Třinci

Karvinští fotbalisté vyplní reprezentační přestávku přípravným duelem na zrekonstruovaném stadionu v Jablunkově proti druholigovému Třinci. Výkop zápasu je naplánován na pátečních 17 hodin.

Před volným víkendem zůstanou v tréninkovém rytmu – fotbalisté MFK sice počtvrté za sebou musí k utkání cestovat, ovšem tentokrát pouze do Jablunkova. „Nechtěli jsme vypadnout ze zápasového rytmu, proto přípravný zápas s Třincem vítáme. Naskytl se tento duel a pochopitelně jsme kývli,“ prohlásil asistent kouče Straky Marek Bielan.

Trenéři obou týmů dají s největší pravděpodobností příležitost dvěma kompletním jedenáctkám. „Ano, dostanou šanci téměř všichni. Navíc v neděli hraje béčko doma, takže i tam se někdo z A-týmu objeví,“ doplnil Bielan. Oba soupeři se potkávají pravidelně, poslední vzájemný duel je z půlky ledna a skončil v Karviné nerozhodně 1:1.

Utkání FK Fotbal Třinec – MFK Karviná začíná v Jablunkově-Bělá v pátek 6. září v 17 hodin. Vstup je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii